Hangi dizileri izliyorsunuz?

Netflix'de GOT'un olmaması kadar canımın sıkıldığı bir olay yok.

Bir de GOT Türkiye'de Bein Connect üzerinden yayımlanıyormuş. Ben onlara para kazandırmıyorum ve kazandırmayacağım da. :mad:

@Xample-47

Muhtemelen sıkılacaksınız ama ben eğer bir film veya dizi iyiyse, isterse bu yapım tamamen diyaloglardan oluşsun, hiç aksiyon sahnesi olmasın, seviyorum. :D

Emmy karnesi de bayağı kabarık dizinin. :D

60'ların reklamcılığıyla ilgili temel olarak.

Dizi boyunca baş karakterimizin zamparalıkta atladığı level'ları imrenerek izliyoruz. :D

Tabii karakterimiz bir ürün nasıl satılır, müşteriler, alıcılar gerçekte ne ister, bu konuda da çok iyi.

Yani iş hayatında attığı karizmatik adımlara da tanık oluyoruz.

Ben çok beğendim ve şu an ikinci sezondayım. :D

Mad Men'den bahsettim. :D

@Silinen üye Mayk'cığım.

Bence de öyle GOT'un her sahnesinde zaten aksiyon yok. Bir ton konuşma daha demin 2 dakika aralıksız muhabbet dinledim. Bazı filmlerde öyle ama şu var bazen çok saçma işler yaptıkları da oluyor.

Benim bir önceki mesajımda yazdığımda sevgili BEIN Connect ile bizi kazıklamaya çalışanlara tepkimi gösterdim.

Bu arada Mad Men'e başlamam için önce GOT'u bitirmem lazım ondan sonra Mad Men. :DMad Man sararsa izlerim zaten.

Merak ettim acaba The Walking Dead' i nerden izliyorsunuz? Ben 7. Sezonun 8. bölümünde kalmıştım sonra telif olayları falan girdi kaldım orada. Rahat bir şekilde izleyebileceğim bir yer varsa yeniden devam etmek istiyorum.:)

Hocam accıcık araştırıverin.:ROFL:

Edit: Linkler kırıkmış. İlk zaman izliyordum.
The Walking Dead izle | DiziNow

Furkan Bey bildiğiniz usül ile eskisi gibi izleyebilirsiniz. Sonradan yasağı delmiş olmalılar. Sheldon beyin verdiği linkten anladım.

Açılmıyormuş.:ROFL:

Son düzenleme:
Westworld'ün ilk sezonunu yeni bitirdim. Şu intro, şu müzik bile dizinin anlatmak istediği şeyi hissettiriyor. HBO gerçekten intro yapmak konusunda çok başarılı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Abradolf ona denecek yok zaten.

@Xample-47

Tek başına seks olarak, inan baba, GoT + Spartacus vs. Mad Men yap.

Mad Men'in eline su dökemezler. :D

Öyle söyleyeyim. :D
Bunlar ismini yakinen tanıdığım baş harfi "B" olan bir şirketle falan mı çalışıyorlar? :D

Neymiş arkadaş o öyle? :D

GOT 2. sezon 4. bölümü bitirdim, ne yapsam bırakıp Mad Men'e mi geçsem? :D

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı