Hangi ekipmanları kullanıyorsunuz?

Lamzu atlantisi Wraithesports'dan mı aldınız acaba? Ayrıca FPS oyunları için uygun mu sizce?
Ninjutso Sora ve Ninjutso katanada çok güzel duruyor.

FPS oyunları için uygun. ConnectGame'den satın aldım. Şu an orada yok. Ninjutso Katana'yı da kullandım birkaç ay. Onu açıkçası tavsiye etmem. Scroll butonunda temassızlık var, ve farenin altına bastığında yan butonları tıklıyor. Bu sorunlar herkeste yaşanıyor.

Lamzu atlantisi Wraithesports'dan mı aldınız acaba? Ayrıca FPS oyunları için uygun mu sizce?
Ninjutso Sora ve Ninjutso katanada çok güzel duruyor.
Denemiştim Atlantis'i. Gerçekten çok güzel bir mouse bence uygun tabii uzun kullanım için arkadaşın sözünü almak gerekiyor.

SteelSeries Rival 3
Yeni sipariş ettiğim KB857l (Şu an Frisby klavye kullanıyorum)
Kulaklık kullanmıyorum, evdeki herkes ne döndüğünü duyuyor :D. Kisonli marka hoparlör.

Razer Basilisk V3 Kablolu kullandığım fare. Klavye de Steelseries Apex 3 TKL. Mekanik olarak Blackwidow V3 kullanıyordum ama genelde oyunları açık kulaklıkla ya da hoparlörden oynadığımdan sesleri rahatsız ettiğinden bir arkadaşa verip bulabildiğim en iyi membrane klavyeye geçtim. Başka TKL membrane önerileriniz varsa alabilirim, TKL olmayan kullanmam ama.

Kulaklık ve mikrofon olarak farklı şeyler var: Genelde Hifiman HE400se kullanıyorum oynarken, FiiO E10K-TC ile besliyorum bunu. Mikrofon gerektiğinde duruma göre (DM'lik yapacaksam mesela) Marantz MPM-1000 takıyorum, IK Multimedia AXE I/O Solo üzerinden çalışıyor. Ya da ses kalitesinden çok rahatlığa önem verdiğimde Corsair HS70 Pro kullanıyorum Hifiman'leri çıkarıp headset olarak, kapalı kulaklık kullanmak istediğimde takıyorum bunu. Masaüstünde hoparlör olarak da Eris E3.5 BT var, EqualizerAPO ile ayarlayıp adam ettim iyice.

Gamepad olarak iki tane var temelde kullandığım, 8BitDo Ultimate Bluetooth ve 8BitDo M30 Bluetooth. M30 d-pad kullanacağım oyunlarla ve dövüş oyunlarıyla, Ultimate Bluetooth kalan her şey ile. Sony oyunlarını artık Windows'a da çıkardığından ama ilk fırsatta bir tane de Dualsense alacağım.

Thrustmaster T128-X var direksiyon olarak.

HOTAS olarak da Saitek X52 var.

Yeni konular

Geri
Yukarı