Technopat Üyeleri hangi ekipmanları kullanıyor?

Hangi ekipman markasını kullanıyorsunuz?

• HyperX

• Asus

• Logitech

• Rampage

• Gamepower

• Razer

• MSI

• Cooler Master

• Steelseries

• Corsair

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Masaüstü
Klavye Cooler Master CK350
Mouse SteelSeries Rival 650
Kulaklık SteelSeries Arctis 5

Dizüstü
Mouse Corsair Ironclaw Kablosuz
Kulaklık SteelSeries Arctis 1 Kablosuz

Klavye: GMMK TKL (Gateron Milky Yellow), Cherry MX Board 6.0
Kulaklık: Audio-Technica ATH-M40X, Philips SHP9500
Mouse: Glorious Model O, Roccat Kone EMP, Razer Deathadder Elite
Desk Mat: Mionix Alioth XXL, Steelseris QCK+ Large

Bilgisayarım.
╔► CPU: Intel® Core™ i5-6402P Processor (6m cache, up to 3.40 GHz)
╠► GPU: EVGA GTX1060 6 GB 256 Bit.
╠► Anakart: MSI H110M PRO-VD.
╠► RAM: Corsair 8 GB Vengeance DDR4 2400MHz.
╠► HDD: WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200RPM 64MB cache.
╠► SSD: Toshiba 120 GB.
╠► PSU: Cooler Master VS550 550W +80Plus.
╚► OS: Windows 10 Pro 64 Bit.

Ekipmanlar.
╔► Klavye: Logitech G19S.
╠► Mouse: HP Pavilion Gaming 200.
╠► Kulaklık: ASUS Cerberus.
╠► Gamepad: Logitech F310.
╠► Mousepad: Bloody Gaming XL.
╚► Monitör: Acer K222HQLBD 21.5" 5ms Full HD LED.

KEYBOARD: Razer Blackwidow Elite
MOUSEPAD: Steelseries QCK
HEADSET: Hyperx Cloud Flight Wireless
MOUSE: A4Tech X7 XL-750BH

Mouse: Razer Deathadder Elite. Zamanında 300TL'ye aldım. 3 senedir sorunsuz kullanıyorum. Gerek yazılımı olsun gerek sensörü olsun şimdiye kadar üzmedi. Tek sıkıntısı yanda kaymaması için konulmuş silikonların terleyince çok kayması.
Eki Görüntüle 585655
Klavye: GamePower OGRE RGB. Yaklaşık 1-2 aydır kullanıyorum. Fiyatına (280TL'ye aldım) göre çok güzel bir klavye. Tam bir F/P ürünü. Tek sorunu bazı harflere basınca yay sesi çıkması. Ama bu sesi ciddi anlamdan fark etmek için kulaklıksız ve sessiz bir ortamda olmalı ve dikkatinizi o sese vermelisiniz. Onun haricinde asla anlaşılmıyor.
Eki Görüntüle 585656
Kulaklık: Snopy Rampage SN-RW1. 3 senedir sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Zamanında 300TL'ye almıştım. Rampage'in sayılı kaliteli ürünlerinden biridir. Gerek mikrafonu olsun gerek ses kasma konusunda başarılı. Tek sorunu 3 senenin (belki 4 oldu) sonunda pedlerin derisi kalktı ve hepsini sökerek derisiz bir şekilde kullanmaya devam ediyorum. Daha güzel oldu aslında. Daha az terletiyor artık :D
Eki Görüntüle 585657
Mousepad: Steelseries Qck Heavy. Yaklaşık 1 senedir falan kullanıyorum sanırım. 100TL gibi bir fiyata almıştım. Medium boyutu sanırsam. Steelseries diyince kalitesi anlaşılıyordur zaten. Henüz tek sıkıntısı çok kirlenmesi onun dışında bir sorunu yok. Kalın olduğu için ömrü uzun oluyor.
Eki Görüntüle 585658

Umarım yardımcı olabilmişimdir. Okuyan herkese teşekkürler.
Sizden bir isteğim var. Mouse dışında yazdıklarınız koyu temada okunmayacak derecede az gözüküyor. Rica etsem varsayılan haline ayarlayabilir misiniz? Sadece sizde öyle gözüküyor, sanki bir yerden "Kaynak Biçimlendirmesini Koru" ile kopyalanmış gibi.
1603825952073.png

Sizden bir isteğim var. Mouse dışında yazdıklarınız koyu temada okunmayacak derecede az gözüküyor. Rica etsem varsayılan haline ayarlayabilir misiniz? Sadece sizde öyle gözüküyor, sanki bir yerden "Kaynak Biçimlendirmesini Koru" ile kopyalanmış gibi.
Eki Görüntüle 717149
1 aylık banım vardı, geri dönüş yapamadım kusura bakma. Renklendirilmemiş halini atıyorum.

Mouse: Razer Deathadder Elite. Zamanında 300TL'ye aldım. 3 senedir sorunsuz kullanıyorum. Gerek yazılımı olsun gerek sensörü olsun şimdiye kadar üzmedi. Tek sıkıntısı yanda kaymaması için konulmuş silikonların terleyince çok kayması.
1591584446891.png

Klavye: GamePower OGRE RGB. Yaklaşık 1-2 aydır kullanıyorum. Fiyatına (280TL'ye aldım) göre çok güzel bir klavye. Tam bir F/P ürünü. Tek sorunu bazı harflere basınca yay sesi çıkması. Ama bu sesi ciddi anlamdan fark etmek için kulaklıksız ve sessiz bir ortamda olmalı ve dikkatinizi o sese vermelisiniz. Onun haricinde asla anlaşılmıyor.
1591584474170.png

Kulaklık: Snopy Rampage SN-RW1. 3 senedir sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Zamanında 300TL'ye almıştım. Rampage'in sayılı kaliteli ürünlerinden biridir. Gerek mikrafonu olsun gerek ses kasma konusunda başarılı. Tek sorunu 3 senenin (belki 4 oldu) sonunda pedlerin derisi kalktı ve hepsini sökerek derisiz bir şekilde kullanmaya devam ediyorum. Daha güzel oldu aslında. Daha az terletiyor artık :D
1591584516079.png

Mousepad: Steelseries Qck Heavy. Yaklaşık 1 senedir falan kullanıyorum sanırım. 100TL gibi bir fiyata almıştım. Medium boyutu sanırsam. Steelseries diyince kalitesi anlaşılıyordur zaten. Henüz tek sıkıntısı çok kirlenmesi onun dışında bir sorunu yok. Kalın olduğu için ömrü uzun oluyor.
1591584553231.png

Yeni konular

Geri
Yukarı