Hangi ekran kartını kullanıyorsunuz ve memnun musunuz?

Sitenin en kötü ekran kartı bende nvidia 410m [emoji56][emoji56] sistem toplayacam artık masaüstüne geçecem ama ahh işte o boş zaman yok mu? Bulamıyorum araştırmaktan şu daha iyiymiş şu biraz daha ucuzmuş demekten toplamaya zaman olmuyor hele hele birazda bu konularda ince elegip sık dokuyorsan işin içinden çıkamıyorsun...

Galax GTX1060 EXOC 6GB kullanıyorum. Gayet yeterli ve memnunum. Fakat 200 300 daha verip 1660 veya 1660Tİ alsaydım keşke demiyor değilim. İnsan oğluyuz fazlasını istiyoruz galiba..

RX 560, pek memnun değilim, alt seviye için hoş, lowda oynamayı sevenler için iyi kart fakat ben daha çok medium-high kafasındayım.
RX 580 kullanıyorum 1 haftadır. Memnunum elbette. 790 TL'nin hakkını veriyor kesinlikle. Undervolt ile hem daha serin hem de daha sessiz çalışıyor. Güç tüketimi 1060'la yarışır seviyeye geldi.
790 TL ????
Asus ROG Strix RX 570. İki haftadır kullanıyorum, beni performans olarak üzmedi asla. Ama ısı olarak üzüyor. Kart %100 yükte 80 dereceye ulaşınca üzebiliyor biraz.
Sıkıntı etmeyin, kartın çektiği güce göre %100 yükte 80 dereceyse mükemmeldir, havalar sıcak ayrıca.

Yeni konular

Geri
Yukarı