Hangi fantastik kitap ilk olarak okunmalı?

170 TL gibi bir bütçem var. Bir seri almayı düşünüyorum. Sizce hangisinden başlamalıyım?
  • Yüzüklerin Efendisi (1-2-3 tek cilt), Hobbit, Silmarillion 152 TL.
  • Dune, Dune Mesihi, Dune Çocukları, Dune Tanrı İmparatoru 139 TL (2 kitabı daha var dune serisinin onları okuduktan sonra alacağım.)
  • Otostopçunun Galaksi Rehberi (5 kitap tek cilt) 102 TL.
  • Yerdeniz (6 kitap tek cilt) 122 TL.
Başka öneriniz varsa bekliyorum. Teşekkürler.

170 TL gibi bir bütçem var. Bir seri almayı düşünüyorum. Sizce hangisinden başlamalıyım?
  • Yüzüklerin Efendisi (1-2-3 tek cilt), Hobbit, Silmarillion 152 TL.
  • Dune, Dune Mesihi, Dune Çocukları, Dune Tanrı İmparatoru 139 TL (2 kitabı daha var dune serisinin onları okuduktan sonra alacağım.)
  • Otostopçunun Galaksi Rehberi (5 kitap tek cilt) 102 TL.
  • Yerdeniz (6 kitap tek cilt) 122 TL.
Başka öneriniz varsa bekliyorum. Teşekkürler.
Otostopçunun Galaksi Rehberi.

Yanlışım varsa düzeltin, otostopçunun galaksi rehber ve dune serisi bilim kurgu değil mi?

Dune epik fantastik diye geçiyor yanlış hatırlamıyorsam. Otostopçunun galaksi rehberi hakkında pek bilgim yok fakat bilim kurgu okumayı da çok severim.

Bu arada Yüzüklerin Efendisi, Hobbit ve silmarillion aldım. Hobbit gayet güzel gidiyor. Betimlemeler çok iyi yapılmış.

Dune epik fantastik diye geçiyor yanlış hatırlamıyorsam. Otostopçunun galaksi rehberi hakkında pek bilgim yok fakat bilim kurgu okumayı da çok severim.

Bu arada Yüzüklerin Efendisi, Hobbit ve silmarillion aldım. Hobbit gayet güzel gidiyor. Betimlemeler çok iyi yapılmış.
Cevap için teşekkür ederim iyi okumalar.

Yeni konular

Geri
Yukarı