Hangi fare alınmalı?

emirmertbaserr

Centipat
Yer
Amsterdam
Merhaba arkadaşlar, sorum başlıktaki gibidir aklımda olan ve önerilen modeller şunlar;
Logitech G305 lightspeed.
Razer Viper V2 Pro.
Razer DeathAdder V3 Pro.
Harici bir fare önerebilirsiniz arkadaşlar, sizden ricam bağlantı problemleri olmasın ve kablosuz olsun. Yazılım kontrol kolaylığı olmasını söylememe gerek yok sanıyorum.

Merhaba arkadaşlar, sorum başlıktaki gibidir aklımda olan ve önerilen modeller şunlar;
Razer Viper V2 Pro.
Razer DeathAdder V3 Pro.
Harici bir fare önerebilirsiniz arkadaşlar, sizden ricam bağlantı problemleri olmasın ve kablosuz olsun. Yazılım kontrol kolaylığı olmasını söylememe gerek yok sanıyorum.

Ağırlıklı olarak nasıl oyunlar oynayacaksınız? Sabre Pro champion FPS oyunları için mükemmel.

Razer Viper V2 Pro.
Razer DeathAdder V3 Pro.
Eğer palm tutuyorsan Razer deathadder v3 pro, claw tutuyorsan Viper v2 pro. Geri kalanlarına bakma bile.

DA V3 Pro ve Viper V2 Pro teknik açıdan çok yakın, farkı hissetmeniz imkansız. Ancak shape farklı, claw için Viper, palm için DeathAdder öneriliyor. DeathAdder Viper modelinden az daha büyük ve yüksek bir fare. Hangisinde rahat edecekseniz onu alın, pençe tutuyorum diyorsunuz o yüzden Viper bakın derim ben.

Bu arada G305'e güldüm harbiden, ikisiyle kıyaslanacak bir fare değil.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı