Hangi GTX 1050 Ti Alınmalı?

arexteo

Decapat
Ekran kartı olarak "Asus GeForce GTX 1050Ti GDDR5 OC 4GB 128Bit DX12 Nvidia" ekran kartını alacağım fakat bazı ekran kartlarında OC yazmıyor. OC ekran kartları daha mi iyidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet fabrika çıkışlı olarak hız aşırtılmış oluyorlar. Bir tık daha iyidir ama bütçenizi belirtin. Benzer bütçede alacağınız bir RX 570 daha performanslı olacak.
3000 TL Ye Oyun Bilgisayarı Toplamayı Düşünüyorum Dolar Yüksek Olduğu için Keseyi Fazla Açık Tutamayacağım. Ekran Kartı için 1200-1400 TL Arası bir şey düşünüyorum bu fiyat aralığında bana en iyi performansı hangi ekran kartı verebilir?

Bu ekran kartının 8 GB'lık modeli 1650 TL. Sizce aradaki farka değer mi?

Topladığınız sisteme bağlı. 1050 Tİ içeren bir sistem toplayacaksanız, 1050 Tİ yerine RX 580 4 GB alıyorsunuz. Bütçe varsa 8 GB alırsınız.

bu ekran kartı dahilinde hdd olmayacak şekilde 3000 tl ye bir pc toplayabilirmisin ?

Bu bütçe ile zor. 3200-3300 TL civarına Ryzen 3 2200G anca sığıyor. Kartı alın istiyorsanız elinizde dursun, indirim zamanlarında bileşenleri daha uygun fiyata alırsınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı