Hangi GTX 660 Modelini Almalıyım ?

• Konuyu başlatan Gamiurams
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
G

Gamiurams

Ziyaretçi
Arkadaşlar kaç gündür araştırıyorum. En sonunda karar verdim ASUS GTX 660 TOP modelini alıcaktım. Vatan çalışanıda bu kartı önerdi. Ama kartın videosunu internetten izledim ve erkan kartının malzemesinin yani fan kısmı çok kalitesiz olduğu gördüm. Çok kolayca yamuluyo çok esnek ve dayanıksız ve olastik. MSI'ninki ise metal plakalardan yapılmış. Kartı görünce içim gidiyor çok güzel bir kart ama ASUS ondan daha performanslı. Hem birde benim bütçem 500 TL yalandan yere 60 TL daha fark vermekte istemiyorum. Sizce aralarında çok bir fark varmı. Son kararı size bırakıyorum lütfen yardımcı olun.

Onlarca konu açtınız, onlarca tavsiye yapıldı size, halen daha fake hesaplar açıp forumu çapraz sorguya çekmeye çalışmanız hiç hoş değil. Ahmet Furkan hesabı amisos hesabı ile birleştirldi...

//TOP modeli listedeki en güçlü kart.

Yeni konu açmamın sebebi eski konulara yazınca cevap gelmemesi. Yeni hesap açmamın sebebi kendi adımı kullanarak forumda devam etmek istediğimdendir.

Ayrıca TOP modeli ile MSI arasında aşırı bir fark varmı çünkü MSI daha kaliteli duruyor.

Ben hiç forumda Zotac ile ilgili arızalı veya oyun performansı düşük diye konu görmedim. Zotac'da alabilirsin. Arıza yapıcaksa Asus veya MSI'da yapar. Zotac'da kaliteli ve performanslı, he belki bir Asus veya MSI olamayabilir ama alınmayacak kadar kötü değil.

Ben hiç forumda Zotac ile ilgili arızalı veya oyun performansı düşük diye konu görmedim. Zotac'da alabilirsin. Arıza yapıcaksa Asus veya MSI'da yapar. Zotac'da kaliteli ve performanslı, he belki bir Asus veya MSI olamayabilir ama alınmayacak kadar kötü değil.

Ben zotac kötü bir kart demedimki sadece beğenmedim dedim şu an Benim favorim MSI AMA ASUSun özellikleri Beni alıp götürüyor. Özelliklede DirectX 11.1 AMA iste asusunda malzemesi kaliteli değil sogutma kismi plastik o pek hosuma gitmedi. O yuzden bende diyorumki MSI Ile arasinda cok fark varmi ? Yoksa MSI alacagim.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI alabilirsin. DirectUII Top daha performanslı ama.

Ben sana karta kötü dedin mi dedim? Forumda bulaşma dediler dedin ben de forumda zotac ile ilgili arıza yapıyor, kötü kart falan filan konusu görmedim dedim. olay bu, yani kart kötü olsa mutlaka kart ile ilgili olumsuz konu açan çıkar... Kartı kasaya koyunca tipini ne yapıcaksın? Plastik olsa ne olur demir olsa ne olur, sonuçta darbe almıyor. Eğer kalitesi ile tereddütün varsa düşünmeye gerek yok alınabilir onu demeye çalışıyorum.

Ben sana karta kötü dedin mi dedim? Forumda bulaşma dediler dedin ben de forumda zotac ile ilgili arıza yapıyor, kötü kart falan filan konusu görmedim dedim. olay bu, yani kart kötü olsa mutlaka kart ile ilgili olumsuz konu açan çıkar... Kartı kasaya koyunca tipini ne yapıcaksın? Plastik olsa ne olur demir olsa ne olur, sonuçta darbe almıyor. Eğer kalitesi ile tereddütün varsa düşünmeye gerek yok alınabilir onu demeye çalışıyorum.

Eyv. Hocan sağolasında benim sorum MSI Ile Asus TOP modeli arasindaki performans farkı gőzle görülür değerdemi yoksa neredeyse aynımı ? Çekirdek hızina felan takilmiyorumda DirectX 11.1 beni zorluyor. Ilerde crysis birde DirectX 11.1 isterse deli olurum valla. Bu AMA ills Asus iyiyse onu alacam hocam çünkü Beni 2-3 sene goturmesi Lazim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı