Hangi GTX 660 Modelini Almalıyım ?

• Konuyu başlatan Gamiurams
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya madem bu forumdaki önerileri kafana takmayacaksın, sürekli MSI diyip önerileri karşılaştırma. Sana önerdik ASUS kaliteli markadır. TOP modeli gayet başarılıdır. Artık önerilerimizi MSI ile karşılaştırmayı bırakıp, size yaptığımız tavsiyeleri dinlemeniz.

Umarım alır da, biz de yanılmış oluruz...

Sen kart alamzsın arkadaş, bu kadar kafaya takmaya gerek yok. En sonunda saç kalmaz o kafada...

Ya madem bu forumdaki önerileri kafana takmayacaksın, sürekli MSI diyip önerileri karşılaştırma. Sana önerdik ASUS kaliteli markadır. TOP modeli gayet başarılıdır. Artık önerilerimizi MSI ile karşılaştırmayı bırakıp, size yaptığımız tavsiyeleri dinlemeniz.

Hocam uzun zamandır şöyle bir yorum bekliyordum allah razı olsun. Diğer arkadaşlar alengirli konuşup beni zora sokuyorlar kafama takılıyor. MSI de iyidir ama ASUS daha iyi vs. Biri desin ASUS daha üstün onu alayım kimse öyle konuşmuyorki aradaki farkı anlayamayınca mecburen kafam karışıyo yalandan yere 60 TL'de vermek istemiyorum öğrenciyimde. Ama senin yorumundan dolayı ASUS alacağım.

- - - Güncellendi - - -

Alacak olan kişi 5. konuyu açmazdı. Sanmıyorum herhangi bir kartı alınacağını. Tereddüt edilen performans farkı zaten şaka gibi...

Hocam bu haftasonu artık kesin alıyorum çünkü istediğim cevabı Raşit Gönenç kardeşim verdi sağolsun. He birde tereddüt edilen performans farkı şaka gibi demişsin benim kaç gündür aradığım soru buydu zaten. Benim burda amacım para konusunda 60 TL'yi sokağa atmak istemiyorum öğrenci evinde yaşıyorum öyle fazla paramda yok yani dikkatli kullanmalıyım. He ben burda cimrilikte yapmıyorum amacım hangisi iyiyse hakkını vererek almak. Ama gaza geldim alınca fotoğrafını çekicem bazı arkadaşlarda istiyordu zaten.

- - - Güncellendi - - -

Sen kart alamzsın arkadaş, bu kadar kafaya takmaya gerek yok. En sonunda saç kalmaz o kafada...

Hocam valla doğru psikojim bozuldu oyunların kasmasından ama en sonunda karar verdim ASUS alıyorum.

Karar verildiğine göre, konu kilitlenebilir sanırım...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı