Hangi GTX 770'i Almalıyım?

İmza için sorun yok ;)
Siz mağaza ile görüşün onlar diğer mağazadan getirtiyorlar.
Hatta sanırım evinize kadar bile kargoluyorlar tercihe göre bu konuda net fikrim yok.
Geri iade edin monitörü, benim bahsettiğim monitörü getirmelerini söyleyin daha iyi olur.
2 Lira için Asus'tan olmayın yani :)

- - - Güncellendi - - -

Evet hocam fotoğraftaki Echelon kulaklığı hediye ettiler. Şuan 2. ölü pikseli buldum, değiştirmeyi düşünmeye başladım ama bir sonraki aldığım daha çok sıkıntılı çıkar diye korkuyorum birde 2 piksel için o kadar yol gitmek zor geliyor açıkcası. :) ASUS'un o modeli kalmamış ellerinde, yoksa onunla bunun arasında gidiyordum.

Not: Bu arada hocam sormadan imzanızı (ç)aldım ama özür dilerim, şimdi buradan soruyorum eğer izin vermezseniz hemen değiştirebilirim.
Bu arada bizim buradaki Vatana sordum da hediye etmiyorlarmış ? Siz hangi mağazadan aldınız peki ?

İmza için sorun yok ;)
Siz mağaza ile görüşün onlar diğer mağazadan getirtiyorlar.
Hatta sanırım evinize kadar bile kargoluyorlar tercihe göre bu konuda net fikrim yok.
Geri iade edin monitörü, benim bahsettiğim monitörü getirmelerini söyleyin daha iyi olur.
2 Lira için Asus'tan olmayın yani :)

- - - Güncellendi - - -

Bu arada bizim buradaki Vatana sordum da hediye etmiyorlarmış ? Siz hangi mağazadan aldınız peki ?

Topkapı Vatan'dan aldım hocam son 10 tane filan kalmıştı ve o sırada bizle beraber 2 kişi daha aldı. Yani 7-8 tane filan kaldı şuan söylediklerine göre.

Hayırlı olsun kardeşim. ASUS GTX 780 DirectCU II çıkmadı bir türlü yav, çıldırmak üzereyim.

Valla hocam çok iyi anlıyorum sizi acayip sıkıntılı bir dönem imkanın varken istediğin kartı alamamak. :D İnşallah en kısa zamanda çıkar ve Türkiye'ye gelir.

Topkapı Vatan'dan aldım hocam son 10 tane filan kalmıştı ve o sırada bizle beraber 2 kişi daha aldı. Yani 7-8 tane filan kaldı şuan söylediklerine göre.

Valla hocam çok iyi anlıyorum sizi acayip sıkıntılı bir dönem imkanın varken istediğin kartı alamamak. :D İnşallah en kısa zamanda çıkar ve Türkiye'ye gelir.
Nasıl Asus GTX 770 DirectCU II O.C. 'tan memnun musun ?
Performans nasıl :)

İyi performans verecek tabii ki. :D

Üstte Gigabyte al diyenlerin çoğu ASUS alınca arkadaşımıza hayırlı olsun demedi. :D

İyi performans verecek tabii ki. :D

Üstte Gigabyte al diyenlerin çoğu ASUS alınca arkadaşımıza hayırlı olsun demedi. :D
Valla ben MSI servisinden çok çektim, illallah ettirdiler sonunda.
MSI altını bedava satsa almam artık ;) ( istisnalar kaideyi bozmaz tabii, yalnız çok imkansız bir durum... ;) )
Haftasonu anakartımı alıyorum.
Bu arada sende beklemeyip GTX770 alsan daha iyi.
Fazladan para vermek yerine bilgisayarın eksiklerini tamamlarsın. :)
Yinede sana kalmış bir durum ;)
Sanırım bende Asus GTX 770 alacağım ama henüz tam bir düşüncem yok.

Nasıl Asus GTX 770 DirectCU II O.C. 'tan memnun musun ?
Performans nasıl :)

Valla hocam karta herhangi bir test vs. yapmadım, yükledim oyunları başladım en iyi ayarlarda oynamaya, şimdilik yüklü oyunlardan Tomb Raider da AA'yı sonuna kadar açınca donma problemi yaşadım o kadar. Benim içim şuan bu kadarı yeterli. Şunu da söyleyeyim en azından içim rahat.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı