Hangi güvenlik yazılımlarını kullanıyorsunuz?

@24099

COMODO tam tarama yaparken Steam oyunlarını taramasını nasıl engellerim? Nedense COMODO'yu kullandığımdan beri oyunlarımın ciddi şekilde daha geç açıldığını düşünmeye başladım sizce alakalı mı? (exe dosyalarını tara açık).
İstisnalara ekleyerek ama önermem. Oyun dosyalarına ya bir zararlı bulaşırsa sıkıntı olur. Geç açılma durumu ise oyunları kontrol ettiği için olur genelde.

oyunları kontrol ettiği için olur genelde.

Bunun için istisna özelliği var mı yoksa .exe kontrolünü mü kapatmalıyım? 2.5 5400RPM laptop HDD'si kullandığım için bekleme süresi benim için çok oluyor.

Bunun için istisna özelliği var mı yoksa .exe kontrolünü mü kapatmalıyım? 2.5 5400RPM laptop HDD'si kullandığım için bekleme süresi benim için çok oluyor.
Sakın ".exe" kontrolünü kapatmayın. O halde nasıl korunacaksınız?

Dedigim gibi istisnalara ekleyin o işe yaramazsa taramada atlamaya ekleyin internetten araştırdığınızda çıkar zaten nasıl yapıldığı.

MalwareBytes 14 günlük deneme sürümü, çünkü Trojan ve Ransomware kapmaktan korkuyorum. Bende bir sürü format ISO dosyası var VM için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı