Hangi güvenlik yazılımlarını kullanıyorsunuz?

Kaspersky + Advanced Systemcare.

Son zamanlarda birçok av yazılımı denedim diyebilirim ve bence Kaspersky bu konuda ra-kip-siz, inanılmaz güven veriyor.

Ama 360 Total Security'de Bitefender & Avira motorları aktif şekilde kullanılırsa standart ev kullanıcıları için gayet yeterli bence. Sadece zararlı siteleri engellemede başarısız olduğunu gördüm, onu da Malwarebytes eklentisiyle çözebiliyorsunuz zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky + Advanced Systemcare.

Son zamanlarda birçok av yazılımı denedim diyebilirim ve bence Kaspersky bu konuda ra-kip-siz, inanılmaz güven veriyor.

Ama 360 Total Security'de Bitefender & Avira motorları aktif şekilde kullanılırsa standart ev kullanıcıları için gayet yeterli bence. Sadece zararlı siteleri engellemede başarısız olduğunu gördüm, onu da Malwarebytes eklentisiyle çözebiliyorsunuz zaten.
Kaspersky'da zaten zararlı web sitelerden koruma özelliği var.
Advanced Systemcare vb. iObit ürünlerini kaldırın.
Kaspersky IS/TS+AC+360 Total+Bitdefender IS/TS + Avira kullanılmaz, o sistem çöp olur kullanamazsın.
Birden fazla antivirüs kullanılmaz.
Malwarebytes'ın web protection özelliği, diğer antivirüsler kadar gelişmedi. (Zaten kendisi anti malware) Çoğu zaman false positive veriyor, onun yerine Kaspersky'ın WP özelliği zaten var.

Sisteminize Çin Seddi inşa etmişsiniz siz. Ama orijinal Çin Seddi'nin aksine, bir darbeyle yok olabilecek bir Çin Seddi.

Bilgisayarda Cheat Engine ile gelip silmeye üşendiğim Avast Free, telefonda yüklü olarak gelen yine Avast. Eskiden iyiydi şimdi Yandex e döndü firma.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı