Hangi internet alınmalı?

Duman_TR

Hectopat
Daha fazla  
İnterneti değiştirmek istiyorum bundan bıktım artık çekmiyor çok yavaş ve sıkıntı çıkartıyor ad vermeyeceğim oyunlarda 300-1000 pingle oynuyorum. Hangi interneti önerirsiniz? Altyapı baktım hiçbir şey anlamadım hızlı oyunlarda düşük ping olmasını istiyorum. Takımımdaki oyunculara bakıyorum 9 pingleri var internetin ne diyorum çoğunlukla Turkcell veya TurkNet diyorlar.

İnterneti değiştirmek istiyorum bundan bıktım artık çekmiyor çok yavaş ve sıkıntı çıkartıyor ad vermeyeceğim oyunlarda 300-1000 pingle oynuyorum. Hangi interneti önerirsiniz? Altyapı baktım hiçbir şey anlamadım hızlı oyunlarda düşük ping olmasını istiyorum. Takımımdaki oyunculara bakıyorum 9 pingleri var internetin ne diyorum çoğunlukla Turkcell veya TurkNet diyorlar.
Gigafiberiniz yoksa turknet tavsiye etmem cunku daha iyi alternatifler var. Netspeed kullaniyorum ve tavsiye ederim. Hem uygun hem kaliteli.

GigaFiber'iniz yoksa TurkNet tavsiye etmem cunku daha iyi alternatifler var. Netspeed kullanıyorum ve tavsiye ederim. Hem uygun hem kaliteli.

Hocam siz gizli bir Netspeed ajanı mısınız her yerde her zaman Netspeed der gibi bir haliniz var :D

Komşularınıza danışmalısınız. Çünkü altyapı bölgeden bölgeye değişiklik gösteren bir şey. Benim evimde ttnet kusursuz çalışıyorken bir çok insan ttnet'ten şikayetçi mesela. Sizin evinizde en iyi altyapıyı veren firma hangisiyse ona geçmelisiniz. Benim önerim altyapı kiminse o firmanın aboneliğine geçin. Sorun olduğunda daha kolay halledebiliyorlar.

Komşularınıza danışmalısınız. Çünkü altyapı bölgeden bölgeye değişiklik gösteren bir şey. Benim evimde TTNET kusursuz çalışıyorken birçok insan TTNET'ten şikayetçi mesela. Sizin evinizde en iyi altyapıyı veren firma hangisiyse ona geçmelisiniz. Benim önerim altyapı kiminse o firmanın aboneliğine geçin. Sorun olduğunda daha kolay halledebiliyorlar.

Alt yapıları nereden sorgulayacağım?
GigaFiber'iniz yoksa TurkNet tavsiye etmem cunku daha iyi alternatifler var. Netspeed kullanıyorum ve tavsiye ederim. Hem uygun hem kaliteli.

Netspeed sitesi nerede acaba bulamadım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı