Hangi internet sağlayıcı kullanıyorsunuz?

Hangi internet sağlayıcı kullanıyorsunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    65
Türktelekomdan geçiş yaptım Türknete. Geçmemek için ikna etmeye çalışıyor. Yanlış hatırlamıyorsam 3 kere filan türktelekomda kalmaya ikna etmeye çalışıyorlar, en son arayan eleman(söylediğine göre genel müdürlüktenmiş) indirim filan da teklif etti. Son şans donduralım filan dedi. Onu da kabul etmeyince iptal ettiler Türktelekomu.
Ayıptır söylemesi kaç para ödüyordunuz ve yaptıkları indirimin fiyatı nedir? Beni de arayacaklar da, bana indirim yapılırsa ben kalırım valla. Söyler misiniz verdikleri indirimi ve önceki ödediğiniz ücreti ve kaç Mbps alıyordunuz?

Türk Telekom'dan geçiş yaptım TurkNet'e. Geçmemek için ikna etmeye çalışıyor. Yanlış hatırlamıyorsam 3 kere filan Türk Telekom'da kalmaya ikna etmeye çalışıyorlar, en son arayan eleman(söylediğine göre genel müdürlüktenmiş) indirim filan da teklif etti. Son şans donduralım filan dedi. Onu da kabul etmeyince iptal ettiler Türk Telekom'u.

Hocam 140 TL'ye 100 Mbps taahhütlü fiyat değişmemesi garantisi verin sözleşmede deseydiniz.

Maalesef Türk Telekom taahhüt bitince veya bitmeye yakın kalmaya ikna etmek için her şeyi yapıyorlar ve size 2 yıl daha kelepçe vuruyorlar. Taahhüt iptali de çok pahalı oluyor kullandığınız indirimlere göre fiyat biçiyorlar.

Maalesef Türk Telekom taahhüt bitince veya bitmeye yakın kalmaya ikna etmek için her şeyi yapıyorlar ve size 2 yıl daha kelepçe vuruyorlar. Taahhüt iptali de çok pahalı oluyor kullandığınız indirimlere göre fiyat biçiyorlar.

Hocam aslında uygun bir pakete taahhüt yaptırırsanız bazı paketlerde sözleşmede zam yapamıyorlar o yönden iyi TurkNet zamyapabilir her an ama TT ile kafan rahat işte önemlisi kazık olmayan bir paket bulmak.

Ayıptır söylemesi kaç para ödüyordunuz ve yaptıkları indirimin fiyatı nedir? Beni de arayacaklar da, bana indirim yapılırsa ben kalırım valla. Söyler misiniz verdikleri indirimi ve önceki ödediğiniz ücreti ve kaç Mbps alıyordunuz?
Hocam kafamda bitirdiğim için tekliflerini çok dinlemedim ama 50 mbit için 139 lira gibi bir fiyat hatırlıyorum. İlk ay için de 50 tl sini daha almıyorlardı galiba. Dediğim gibi fiyatları çok net hatırlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı