Hangi İnternet Sağlayıcı ?

Seems Legit

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün Ttnet ile olan sözleşmemiz bitti. Yeni bir ISS arıyorum. Bütçemiz 70-80TL civarında.

Ttnet ile 8mbps anlaştık, ilk 3 ay tamam güzel sonrasında bir kere bile 8mbps göremedik. Şimdide taahhüt bittiği an tekmeyi vurdular internetim yerlerde. Artık 1mbps bile yok 0.59 download speed.

Sanırım binamızda Kablo TV yok. Mahalleyi seçiyorum, uzak sokaklar çıkıyor fakat bizimki ve yakın olanlar yok. O yüzden bye Uydunet :(

Biraz Ali Güngör'ün açtığı konuyu inceledim, kimisi Superonline'ye 10 üstü 10 vermiş kimiside Ttnet'ten beter muammelesi yapmış. Kahverenginin lacivertini istemiyorum. Bir Superonline kullanıcısı bilgilendirme yaparsa sevinirim :)

ADSL Yaz Fırsatı Kampanyası - TURKCELL SUPERONLINE

Aklımda bu var. Fakat bulunduğum yerde Superonline olduğundan da şüpheliyim :( Altyapı olup olmadığını nasıl anlayacağım? Eğer varsa en yakında kaç km olmalı?

Süperonline Fiber kapsamında oturuyorsanız kesinlikle alın, zira adsl hizmetinden çoğu kullanıcısı memnun değil. Benim kişisel tavsiyem Türk Telekom'dan alt yapı kiralayan ve işletmesini yapan sağlayıcıları tercih etmeniz alt yapı Telekom olduğundan ttnet ne veriyorsa aynısı avantajı AKK'siz paketleri makul fiyatlara alabiliyor olmanız.

::..GÖKNET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı