Hangi internet sağlayıcısını seçilmeli?

emre6199

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Sekuriti
Arkadaşlar yaklaşık 5 yıldır Türk Telekom ev interneti kullanıyorum aldığım Max indirme 1.5 mbss artık ayrılmanın vakti geldi babam 24 aylık sözleşme yapmış internetten baktığıma göre 1 yılı geçen sözleşmeler cayma ücreti ödemeden bırakılabilirmiş o yüzden bende başka operatöre geçmek istiyorum siz ne önerirsiniz bölgemde Max 75mbss destekliyormuş.

Arkadaşlar yaklaşık 5 yıldır Türk Telekom ev interneti kullanıyorum aldığım Max indirme 1.5 mbss artık ayrılmanın vakti geldi babam 24 aylık sözleşme yapmış internetten baktığıma göre 1 yılı geçen sözleşmeler cayma ücreti ödemeden bırakılabilirmiş o yüzden bende başka operatöre geçmek istiyorum siz ne önerirsiniz bölgemde Max 75mbss destekliyormuş.
VDSL olarak Millenicom. Fiber ise Türknet.

2 defa TTNET için dilekçe yazdım THH'ye. 1 yılı geçen sözleşmeler cayma ücreti ödemeden fes edilebiliyormuş söz de ama 2 defa dilekçe yazdım ve rededildi :) Hem de sonucu beklemek için 2 ay bekledim. Bu ülke de gerçek bir adalet yok. Cimer'e şikayet edersin aynı, BTK şikayet edersin ve yine değişen bir şey olmaz.

Fiber altyapınız varsa düşünmeden TurkNet'e geçin derim.

Fiber yok galiba hocam.
VDSL olarak Millenicom. Fiber ise TurkNet.

Fiber yok galiba sadece 75mbss destekler onu biliyorum hocam.
2 defa TTNET için dilekçe yazdım THH'ye. 1 yılı geçen sözleşmeler cayma ücreti ödemeden fes edilebiliyormuş söz de ama 2 defa dilekçe yazdım ve rededildi :) hem de sonucu beklemek için 2 ay bekledim. Bu ülke de gerçek bir adalet yok. Cimer'e şikayet edersin aynı, BTK şikayet edersin ve yine değişen bir şey olmaz.

Ne kadar ödediniz? Ve bende iptal edeceğim bakalım nasıl olacak.

İptal etmenin bir yolu var aslında ama uğraştırır. Altyapı olmayan bir eve interneti taşıtmak istediğinizde iptal ediliyor. Ama uğraştırıcı kısmı son 1 aya ait fatura, tarihçeli yerleşim yeri belgesi ve nüfus kayıt örneği (fatura kendi adına ise kişi, fatura aileden biri ise aile nüfus kayıt örneği gerekiyor.) İstiyorlar. Tabi bunun için ayrı bir eve ihtiyaç var.

Geri
Yukarı