Hangi internet servis sağlayıcısını kullanıyorsunuz?

Lıterhf

Hectopat
Makaleler
2
Kural: Arkadaşlar mevcut internet firmanızı bulunuz aşağıdaan. Sonra bunun gibi yazınız.

Benim kullandığım internet servis sağlayıcısı 1 ve7 numaralıdır. Hizmetimden menmunum.(Speedtest Ookla link)

Yazınız ve cümlenizi bitiriniz bu kadar basit. Cok fazla internet firması olduğu için hepsini dolduramadım aklımda olanları belirtmek istedim. Unuttuğum ve hizmet aldığınız firma var ise yazabilirsiniz.
  1. Türk Telekom.
  2. Superonline
  3. Vodafone
  4. D-Smart
  5. Kablonet
  6. Superonline
  7. Millenicom
  8. Fixnet
  9. Netbone
  10. Netmax
  11. Tıklanet
  12. Tbtnet
  13. Teknobil
  14. Comnet
  15. Nitronet
  16. PoyrazNet
  17. Poyrazwifi
  18. HiperNet
  19. Oristelekom
  20. TurkNet
  21. Elma Telekom.
  22. Binet
  23. Yeninet
  24. Farknet
  25. Göknet
  26. Turuncunet
  27. İnternetkutusu
  28. Netgalaksi
  29. Atlantisnet
  30. Ramtek
  31. Veganet
  32. Highspeed
  33. Cerennet
  34. Netspeed
  35. Gnet
  36. Nidatelekom
  37. Yeninet
  38. Esertelekom
  39. Uzaynet

Son düzenleyen: Moderatör:
3 kullanıyorum yani Vodafone. Pingler falan açısından düzeldi biraz ama internette 1 kişi varsa eğer direk internet yok oluyor pingler falan aşırı yükseliyor yani oyunlarda. Türknetteydik önceden keşke hala Türknette olsaydık fiyatlardan dolayı Vodafone geçtik ama işte pişmanız. Millenicom geçicez büyük ihtimal fiyatları artmazsa Haziran gibi.

3 kullanıyorum yani Vodafone. Pingler falan açısından düzeldi biraz ama internette 1 kişi varsa eğer direk internet yok oluyor pingler falan aşırı yükseliyor yani oyunlarda. Türknetteydik önceden keşke hala TurkNet'te olsaydık fiyatlardan dolayı Vodafone geçtik ama işte pişmanız. Millenicom geçeceğiz büyük ihtimal fiyatları artmazsa haziran gibi.

Millenicom kullanıcısyım cok güzel. 16-24-100Mbps paketlerini kullandık hem VDSL bugün fiber geçtim gene süper.

Millenicom illetine bulaşmayın.. Gün ortasında iyi güzeller akşam saati yoğun saat gelince fiber alt yapıya 0.78 mhps hız gördüm. Çıldırmalık. Yurtdışı çıkışları berbat. Ayrıca başka ISS'ye geçtim sürekli arayıp taciz ediyorlar tahaddütünüz bitti gibisinden. 2 senedir Comnet'teyim çokta memnunum. PoyrazNet gibi firmalari deneyebilirsiniz. Ama Millenicom'dan uzak durun.

Geri
Yukarı