Hangi internet servisine geçmeliyim?

edreac

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ağustos'un 24'ünde Türk Telekom 8Mbps paketim sona eriyor. Bir ara aradılar 16 Mbps interneti size 140 TL'ye sunacağız diye. TurkNet'i aradım altyapım 65 Mbps destekliyormuş. TurkNet'e geçmeli miyim ya da daha uygun ve işimi görecek bir internet sağlayıcısı önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapınızda Kablonet var ise öneririm kendim Kablonet kullanıyorum 100Mbps fiber GPON hem de.

Merhaba ağustos'un 24'ünde Türk Telekom 8Mbps paketim sona eriyor. Bir ara aradılar 16 Mbps interneti size 140 TL'ye sunacağız diye. TurkNet'i aradım altyapım 65 Mbps destekliyormuş. TurkNet'e geçmeli miyim ya da daha uygun ve işimi görecek bir internet sağlayıcısı önerebilir misiniz?

Altyapı sorgulama yap bütün sağlayıcılarda. TurkNet'e geçmen Türk Telekom'dan daha sağlıklı olacaktır.

Kanka internet bölgeden bölgeye değişiyor bizim sana burada tavsiye vermemiz boş onu kendin bulman lazım deneme yanılma yöntemiyle. Hani 1 ay ücretsiz gibisinden kampanyalar olur onlara katıl ondan tercihini belirle.

Geri
Yukarı