Hangi iPhone modeli alınmalı?

Olabilir yani alırsan üzüleceğin bir alış-veriş olmaz bence. Renk olarak sorarsan Mat Siyah gerçekten çok iyi bir görüntüsü var. Jet Black ilk bakışta çok güzel duruyor ama belirli bir kullanımdan sonra heryeri ter ve parmak izi içinde kalıyor. Görmek istersen İstanbul'da Akasya avm içinde Apple Store'a git lanet edersin cihaza:) Sanki alıp yalamışlar cihazı leş vaziyette:)

Olabilir yani alırsan üzüleceğin bir alış-veriş olmaz bence. Renk olarak sorarsan Mat Siyah gerçekten çok iyi bir görüntüsü var. Jet Black ilk bakışta çok güzel duruyor ama belirli bir kullanımdan sonra heryeri ter ve parmak izi içinde kalıyor. Görmek istersen İstanbul'da Akasya avm içinde Apple Store'a git lanet edersin cihaza:) Sanki alıp yalamışlar cihazı leş vaziyette:)
Bende Mat Siyah istiyorum zaten JetBlack videolarını izlemiştim zamanında hayırlısı bakalım.

Yıllardır siyah telefonlardan gına geldi arkadaş, siyah siyah içim dışım karardı. Ya tercih meselesi tamam da bende mi sorun var. Siyah cihazlardan bıkan insan yok mu benim gibi?

6 senedir Android kullandım. Bıktım arkadaş, i7+ aldım tekrar dünyanın var olduğunu gördüm, böyle bir hızlılık stabillik yok, ya 40 saat nedir beyler ? Bir telefon nasıl 40 saatte bir şarja takılır, bunu almadan önce günde en az 2 kere şarja takıyordum cihazları üstelik oyun oynamak yok. Düzenli olarak formatı vs atılır servise pil değişimine yollardım. Kim ne derse desin Apple aldığı paranın son damlasına kadar hak ediyor, şuan nasıl 5s hala iş yapıyorsa neden S4 hala iş yapmıyor? Bombayı salar kaçarım....

iPhone 7 3 bin tl civarında Plus modeli ise 3600 3700 arası 3 bini vereceksem üstüne 600 700 koyup plus almak daha mantıklı olur fakat iP7 Plus beni nereye götürür ne kadar tatmin eder?

Samsung S8'e 3500 küsür verdikten sonra arıza cıktığında değişim yapacak mı yada düştüğünde ekran masrafı ne olacak iPhoneden iki kat olur muhtemelen kısıtlı bi işletim sistemi deneyim edindim eş dostan iPhone 5s kullanmıştım bi ara genel düşünecek olursak iPhone her yönden iyi bi durumda fanboylukla alakası yok
Öyle bakarsak İPhone X’un da ön camına 1000 TL gibi bir para istiyorlar. 3500 TL cihaz alıp 50 liralık kılıf taktırmamak sizin düşünceniz. Kılıf almasanız bile koruyucu cam taktırabilirsiniz. Ayrıca Android size kısıtlı geldiyse İOS içinde boğulmanız falan lazım.

siyah siyah içim dışım karardı.
Açıkçası 6 ve 6S modelindeki uzay grisi adı altındaki siyah çok itici gelmişti bana. Ama 7 modelindeki özellikle mat siyaha bayıldım o yüzden aldım. Dediğiniz gibi zevkler renkler meselesi bu birazda. Ben genel olarak Apple'dan memnunum.

Yıllardır siyah telefonlardan gına geldi arkadaş, siyah siyah içim dışım karardı. Ya tercih meselesi tamam da bende mi sorun var. Siyah cihazlardan bıkan insan yok mu benim gibi?

6 senedir Android kullandım. Bıktım arkadaş, i7+ aldım tekrar dünyanın var olduğunu gördüm, böyle bir hızlılık stabillik yok, ya 40 saat nedir beyler ? Bir telefon nasıl 40 saatte bir şarja takılır, bunu almadan önce günde en az 2 kere şarja takıyordum cihazları üstelik oyun oynamak yok. Düzenli olarak formatı vs atılır servise pil değişimine yollardım. Kim ne derse desin Apple aldığı paranın son damlasına kadar hak ediyor, şuan nasıl 5s hala iş yapıyorsa neden S4 hala iş yapmıyor? Bombayı salar kaçarım....

Yani iP7 Plus daha iyi demek istiyorsun kaç saatte şarj olup kaç gün gidiyor?

Yani iP7 Plus daha iyi demek istiyorsun kaç saatte şarj olup kaç gün gidiyor?

Evet ben oyun oynamıyorum hiç sadece sosyal medya için kullanıyorum. Şarjı 40-45 saat gidiyor yani 2 günde bir şarja takıyorum cihazı. Tabi bu kullanmanıza bağlı, dizi film izlerseniz bu saat düşer.

Açıkçası 6 ve 6S modelindeki uzay grisi adı altındaki siyah çok itici gelmişti bana. Ama 7 modelindeki özellikle mat siyaha bayıldım o yüzden aldım. Dediğiniz gibi zevkler renkler meselesi bu birazda. Ben genel olarak Apple'dan memnunum.

Tabi ki zevk meselesi benim ona lafım yok hocam saygılar sadece her şey siyah oldu hayatımızda onu belirtmek istedim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı