Hangi ırktan olmak isterdiniz?

Hangi ırk/milletten olmak isterdiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    610
Allah el ilah demek felan değildir doğruca Allah olarak yazılan kendine özgü bir kelimesi vardır. Sen bunları nerden uyduruyon dostum? Neyin kafasıyla yani :D Hayır yani azıcık aklını kullansan sorun çözülücek. Bak mesela sen Müslümansın diyelim bende Hristiyanım. İkimizde birbirimize "tanrıya emanet ol" dedik. Eee noldu şimdi? tanrı=Allah demekse Hristiyan olan ben de mi seni Allah'a emanet ettim? 🤣🤣 Tanrı rab kelimesi yerine kullanılabilir ama Allah özel isimdir. Use your logic bro. 🤣
1627461629389.png

Wikipedia'da ki "Tanrı'nın 99 adı" sayfasında yazdığına göre Allah El-İlah'dan türemiştir. Daha bir sürü kaynak var.
Hatta Hz Muhammed'in babasının adı Abdullah yani "Abd-El-İlah" = El-İlah'ın kulu demektir.
Hatta diyanet işleri başkanının yaptığı açıklamaya göre Tanrı demekte herhangi bir sorun yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Eki Görüntüle 1120542

Wikipedia'da ki "Tanrı'nın 99 adı" sayfasında yazdığına göre Allah El-İlah'dan türemiştir. Daha bir sürü kaynak var.
Hatta Hz Muhammed'in babasının adı Abdullah yani "Abd-El-İlah" = El-İlah'ın kulu demektir.
Hatta diyanet işleri başkanının yaptığı açıklamaya göre Tanrı demekte herhangi bir sorun yok.
Hocam bırakın çakma filozof, islam alimi, peygamber torunu Caner Taslaman'ı. Onu dinlerseniz Kur'an'a falan çelişki var dersiniz sonra. Başınız sıkıntıya girer.
Ben İngiliz olmak isterdim. Centilmenlikleri ve yaşam tarzları hoşuma gidiyor.

Hocam bırakın çakma filozof, İslam alimi, peygamber torunu Caner Taslaman'ı. Onu dinlerseniz kur'an'a falan çelişki var dersiniz sonra. Başınız sıkıntıya girer.
Ben İngiliz olmak isterdim. Centilmenlikleri ve yaşam tarzları hoşuma gidiyor.

Aynen sokakta içip içip bayılmak çok centilmenlik,çok kibarlık bu yaşam tarzının nesi hoşunuza gidiyor acaba? Antalya da İzmir de falan görülebilir zaten İngiliz'lerin içip içip sokakta sızdığı.

Geri
Yukarı