Hangi kargo firması ile alışveriş yapmazsınız?

Gerekirse daha fazla para verip hangi kargo firmasını tercih etmezsiniz?

• MNG Kargo

Oy: 4 6,3%
  • Aras Kargo

Oy: 9 14,3%
  • AGT Kargo

Oy: 24 38,1%
  • Kolay Gelsin Kargo

Oy: 6 9,5%
  • Sürat Kargo

Oy: 11 17,5%
  • Yurtiçi Kargo

Oy: 6 9,5%
  • PTT Kargo

Oy: 22 34,9%
  • UPS Kargo

Oy: 8 12,7%
  • Diğer (Lütfen kargo firmasını belirtin.?

Oy: 1 1,6%

• Oy verenlerin toplamı
    63
  • Anket kapandı .
Mng, PTT ve Aras Kargo desem. Mng kargoda adamların yüzü bir karış. Ayıplı ürünü iade ediyorum. Yüzüme klonlanmış koyun dolly gibi bakıyorlar. PTT Kargo ise kargolara çeşitli fantezilere maruz kalıyor.(paketin ezilmesi ve paketin belli süreden sonra gelmesi) Aras Kargo ise en iyisi isim soyadı aynı olduğundan ötürü kargoyu başkasına hiç sorgu sual etmeden gönderebiliyor. (kesinlikle gel al yapmayın)

Papara kartı olanlar butonu.

1644789109015.png

AGT ve Kolay Gelsin'e hiç denk gelmedim. Konuda bahsi geçen kargo şirketlerinin hiçbirisiyle sorun yaşamadım. HepsiJet'ten nefret ediyorum sadece. Bir de Bilecik'teyken UPS'yi sevmiyorum. Ama sevmeme nedenim kötü olması değil, Bilecik'te UPS olmaması. Bozüyük'te var ve Bozüyük de 45km. Oldu ki evde değilken bir ürün gelirse 45km Bozüyük'e gitmek zorunda kalabilirim :D

@SiyahPassat
Amazon ile tanıştığım ve PTT kargo hakkında güzel düşünceler düşünmemi sağlayan firma. İlk gördüğümde Aynı Gün Teslim ismi ile cezbetmişti ama 1 hafta sonra ancak teslim edebilmişlerdi. Şubeleri bulunduğum şehirde yok.

Zamanında Sürat Kargo'dan aldığım kulaklık bir değil iki değil tam üç hafta şubede beklemişti. Telefonla defalarca aradım ya hat düşmüyordu ya da yarım saat bekledikten sonra açan kişi saçma sapan tavsiyeler verip geçiştiriyordu. Resmen şubeye gideyim de kendim alayım diye bekledi adamlar; en son artık aramamdan mı sıkıldılar, paketin kapladığı yer gözlerine mi batmaya başladı bilmiyorum ama getirme lütfunda bulundular. Kutunun köşelerinden biri yamulmuş geldi geldiğinde de. Bir daha hayatta Sürat Kargo kullanmam.

Geri
Yukarı