Hangi kızlardan hoşlanıyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zeki, saygılı, dürüst, küfür etmeyen, sakin kızlardan hoşlanırım. Fiziksel olarak bir beklentim yok sadece sipsiyah saçlı olması yeterli.

Hep kızlar neden hoşlanır vs. sorularını soruyorlar ya. Siz nasıl kızlardan hoşlanıyorsun.

Ben bu nesilde sevgiye inanmıyorum. Bunun içinde belirli nedenlerim var. Ben sevginin sadece günlük aylık ve yıllık ihtiyaçlara göre kişinin birbirlerine sevgi beslemeleri aşık olmalarından ibaret buluyorum. Bu yüzden sadece kızlardan değil erkeklerden de hoşlanılacak bir devirde yaşamadığımızı düşünerek, bu konuya düşüncelerimi iletmek istedim. Bana katılan veya katılmayan herkese saygım sonsuzdur

165+ boy, 55-60 kg, çubuk gibi olmayan dudak, kemersiz burun, mümkünse yeşil göz, değilse kahverengi, dakikalarca gözümü ayırmadan şiir yazabileceğim bir yüz, ince bel, sarkık olmayan memeler, squatlı kalça, çok esmer olmayan bir ten.

Fit, kaslı, kültürlü, çekici, birazcık yakışıklı ortalama üstü bir Türk erkeği olarak bu kriterlere göre talip seçiyorum, arz talep meselesi yani.
Yarıldım ama.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı