Hangi kredi kartı alınmalı?

Glock

Kilopat
Daha fazla  
Kredi kartlarım var ancak limitleri çok komik rakamlar 2bin 3bin lira gibi. Öğrenci olduğum için arttıramıyorum.

Ayrıca garanti ve Yapı Kredi hesabım var bunların kredi kartları yok.

10 bin lira limitli bir kart istiyorum aidat olmasa iyi olur ancak yıllık 200 300 lira aidat problem değil.
Yeni banka hesabı açmak istemiyorum.

Nasıl bir yol izlemeliyim ne yapayım bu kredi kartı işlerinden çok anlamıyorum?

Yaş 23 belki önemlidir.

iş bankası genç kartı varda 2bin lira aidat hiçbir işe yaramıyor :D

Zaten daha fazla limite ihtiyacım olduğundan yenisini arıyorum
Ben İş Bankası limit konusunda cömert davranıyor diye bilirdim. Siz olduğunu söylemeyince önereyim dedim hocam. Ben limit konusunca sıkıntı çekmedim herkesi öyle sanıyorum :D.

Yüksek limitli kredi kartı istiyorsan var olan kredi kartını kapatman gerekiyor. Bir kişinin maksimum elde edebileceği kredi kartı limiti var. Bu limit sahip olduğun kredi kartı sayısına bölünüyor.

Peki garantiden bonus veya bonus gold belki de genç kart çıkartmayı düşünüyorum şu an en mantıklısı o gözüküyor.

Kartı şubeye gidip çıkartacağım ancak aidat olacak mı olacaksa ne kadar olacak, limiti ne kadar olacak bunları kartı çıkartmadan öğrenebiliyor muyum.

Eğer öğrenemiyorsam kart çıktıktan sonra bu limit işime yaramaz deyip direk kapatabiliyormuyum nasıl oluyır

Aidat meselesine çok takılmayın. Bonus için şu anda 354 TL aidat bulunuyor ve 12. Ekstrede alınıyor. Kartı aldıktan sonra aidatsız kartlara sizi yönlendiririz. Kart çıktıktan sonra memnun değilseniz kapatabilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı