Hangi marka monitör alınmalı?

ekin asilsoy

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Yakın zamanda yeni bir monitör alacağım. 27 inç 1080p 144Hz monitör istiyorum. Ama hangi marka alacağıma karar veremedim. Bildiğiniz üzere birçok marka var ASUS, AOC, MSI, Acer, Samsung, ViewSonic, LG gibi. Hangi markayı tercih edebilirim, tavsiyelerinizi bekliyorum.

ASUS'un yükseklik ayarlı IPS panelli modelini önerebilirim.

Merhabalar. Yakın zamanda yeni bir monitör alacağım. 27 inç 1080p 144Hz monitör istiyorum. Ama hangi marka alacağıma karar veremedim. Bildiğiniz üzere birçok marka var ASUS, AOC, MSI, Acer, Samsung, ViewSonic, LG gibi. Hangi markayı tercih edebilirim, tavsiyelerinizi bekliyorum.
Saydığınız markaların çoğu bu işi zaten iyi yapan markalar. Fiyat,model,panel,tazeleme hızı gibi pek çok değere bakılarak tavsiye edilmesi daha doğrudur. Aldığınız ürünleri logosuna bakarak almadığınıza göre :).

MSI hariç diğer söylediğiniz markalar olabilir. ASUS TUF, AOC, ViewSonic, Samsung ve Acer gibi markalar gayet güzel.

MSI MAG274r modelini kullanıyorum. Gayet memnunum.

MSI neden alınmaz? Şu konuya göz atınız her modeli değil fakat genel olarak böyle sonuçları vardır. Bir sürü şikayetleri var Technopat Sosyal'de.

Geri
Yukarı