Hangi marka RTX 2070 daha iyi?

Sadece görüntüsü güzel. RTX 2080 için termal değerlerin kıyaslandığı bir tablo:
rtx.png

Video tam linki:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@AlgoritMa Listeyi en iyiden başlayarak yapmış kaçıranlar için tekrar;
1-MSI Gaming X
2-Asus ROG Strix
3-Gigabyte Aorus
4-Zotac AMP Extreme
En iyiden başlamadım. Hepsi de alınır. Performans olarak neredeyse eşit kartlardır. Ben olsam görsel güzelliğine göre seçim yapardım. Kendi seçimim Aorus olurdu.

Eki Görüntüle 495686
Video tam linki:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

En iyiden başlamadım. Hepsi de alınır. Performans olarak neredeyse eşit kartlardır. Ben olsam görsel güzelliğine göre seçim yapardım. Kendi seçimim Aorus olurdu.

Farkında değilsin ama performansları kontrol edersen farklar hep "bir tık" ancak lider MSI 👍 Aorus ürünleri görsel olarak mükemmel, özellikle hareketli görsele sahip sıvı soğutucu şahane.

Eki Görüntüle 495686
Video tam linki:

Asus Dual’in Gaming X Trio ile aynı desibele sahip olup 5 derece daha serin çalışması şaşırtıcı cidden. Duke modelini söylemiyorum bile. Frekanstan mı kaynaklı bu fark?

Farkında değilsin ama performansları kontrol edersen farklar hep "bir tık" ancak lider MSI 👍 Aorus ürünleri görsel olarak mükemmel, özellikle hareketli görsele sahip sıvı soğutucu şahane.
Soğutma anlamında ROG Strix hepsinden önde. Ancak bu diğerlerinin kötü olduğu anlamına gelmez. FPS olaraksa aralarında fark yok gibi birşey.

Mesela 1600Ti Gamng X vs Rof Strix FPS ve sıcaklık karşılaştırması:

2080Ti Gaming X vs Rog Strix:
Burada sıcaklık fark neredeyse 10 dereceye ulaşıyor. Ancak aralarındaki FPS ve frekans farkı birbirlerine çok yakın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı