Hangi mesajlaşma uygulamasını kullanıyorsunuz?

Olay sadece devlet değil, senin ses, fotoğrafların, videoların, yazışmaların 3. parti aracı şirketlere satılacak ve bunlar üzerinden yapay zeka ile reklam sunulacak peki diyelim ki bir siber saldırı oldu ve bu veritabanı patlatıldı.

Senin sesini işleyip yapay zeka ile banka güvenlik uygulamalarında güvenlik işlemlerini bir anda bypass edebilirler sonra kartından X kadar meblağ çekilmiş neden çekilmiş diye bakarsın üzerine bir bardak soğuk su içtiğinle kalırsın. Kişisel veri özgürlüğünüzü ve güvenliğinizi lütfen iyiliğiniz için asla küçümsemeyin.

Ya arkadaşım senin sesini fotoğrafını ne yapsın devlet ya ne saçmalamışsınız anlamıyorum.

Ya arkadaşım senin sesini fotoğrafını ne yapsın devlet ya ne saçmalamışsınız anlamıyorum.

Devletin bakıp bakmaması önemli değil zaten devlet seni her an gözlüyor ? Burada önemli olan 3. şahısların eline geçme mevzusu bilgilerin. Devletin eline geçip geçmemesi önemli değil yasa dışı bir şey yapmadığın sürece sıkıntı yok zaten.

Bildiğiniz gibi WhatsApp sözleşmesini kabul etmeyenler 8 Şubat 2021 tarihinden itibaren WhatsApp'i kullanamayacak.

Peki siz şu an hangi mesajlaşma uygulamasını kullanmaktasınız? Hala WhatsApp mi, yoksa başka mesajlaşma uygulamalarını mı?

Biz sınıfça Telegram'a geçmeye karar verdik, iyi ki de geçmişiz. :)
Ben anlamıyorum bu whatsapp a gelen tepkiyi,google zaten bir sürü veri topluyor ona neden bişey demiyorsunuzya?

Yeni konular

Geri
Yukarı