Hangi mesajlaşma uygulamasını öneriyorsunuz?

Yerli Elon Musk falan aman aman ne olmuşuz öyle haberimiz yok 🤣 Estağfurullah, ama o kadar da değiliz ya. Başlığı da değiştirdim :)

Telegram ve Signal olabilir. Signal varsayılan olarak uçtan uca şifreleme kullandığı için bir tık daha güvenli denilebilir, Telegram'da ise bunun için Secret Chat açılması gerekiyor.

Ha bana soracak olursanız ben zaten WhatsApp kullanıyorum halihazırda fakat çevremdeki birçok kişi alternatifleri değerlendireceklerini söyleyip kullanmayı bırakınca Telegram ve Signal ikilisini de kullanmaya başladım. @Zakramoreas de pek methetti Signal'i, kendisi çok sever. :)

Ve siber güvenlik uzmanlarının 1 numaralı tercihi.
Siber güvenlik uzmanı değiliz biz, en azından benim olabilmem için 40 fırın değil 400 fırın ekmek yemem lazım :) Gerçek siber güvenlik uzmanlarına hakaret olur şu anda bana öyle demek :)

WhatsApp uygulamasına yeni gelen sözleşme kabul ettikten sonra annem ile kavga etmişimdir. Mark Zuckerberg kavgamızı gördükten sonra evimize FBI gönderir :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ha bana soracak olursanız ben zaten WhatsApp kullanıyorum halihazırda fakat çevremdeki birçok kişi alternatifleri değerlendireceklerini söyleyip kullanmayı bırakınca Telegram ve Signal ikilisini de kullanmaya başladım. @Kdr8070 de pek methetti Signal'i, kendisi çok sever. :)
Herkesi geçireceğim hocam kafaya koydum :) Şakası bir yana şu anlık alternatiflere göz atmakta bir sakınca görmüyorum. Bence deneyebiliriz :)

Yeni konular

Geri
Yukarı