Hangi mesajlaşma uygulamasını öneriyorsunuz?

Başlık garip.
Eki Görüntüle 828338
Kimse bizim manitamızla veya akrabalarımız ile uğraşmaz. Bu fotoğraftaki yorum çok haklı bir yorum. Çok abartıldı şu bilgi alma olayı. Zaten kaydolduğumuzdan beri ellerindeydi.
Ben bu olaya şöyle bakıyorum ;

Verilerimiz zaten alınıyor alınmak zorunda çünkü biri bir şey yaptığı zaman onun belirlenmesi lazım fakat Facebook'a güvenmiyorum. Facebook manipüle konusunda üst noktada ve verilerimiz adamların umrunda değil ama adamların taht kavgasında piyon olabiliyoruz. Zamanında Facebook sayesinde Donald Trump kazanmadı mı? Hadi sen manipüle olmazsın ben olmam ama araştırmayan kesim çok çabuk kanıyor. Bu yüzden en azından Youtube haricinde Google servislerini ve Facebook servislerini kullanmıyorum. Whatsapp'ı bırakıp Telegrama geçmekte yağmurdan kaçıp doluya girmek gibi bir şey...

Manipüle'den kastım sevdiğin bir partinin sürekli reklamlarını gösterip, yaptığı iyi şeyleri gösterip sevmediğin bir partinin sürekli yaptığı kötü şeylerin önüne düşmesi gibi.

Umarım yazdıklarım yanlış anlaşılmaz araştırdıklarım ile bulabildiklerim bunlar sizin düşünceleriniz neler?

Yeni konular

Geri
Yukarı