Hangi operatör/tarifeyi kullanıyorsunuz?

Bütçe
0-100
Sınırsız Youtube'a Youtube Music dahil mi?
Hiçbir fikrim yok. Ancak hem telefonda hem de bilgisayarda çalışıyor. Çıkan reklamlar paketten değil, tarifenizden düşüyor. YouTube Music'den bütün ay müzik dinleseniz bitiremezsiniz herhalde.

Şu an Vodafone da Limitsiz Redli tarifesini kullanıyorum, 172,37₺ karşılığın da, bana Sınırsız SMS, Sınırsız dakika (23 ülkeye de geçerli sınırsız dakika), Sınırsız internet hakkı sunuyor.

Lakin yakın zamanda askere gideceğim için ve de Vodafone'un bazen internetinden illallah ettiğim için her an çıkma gibi bir durumum olur ise, şu tarifelerden birine geçiş sağlayabilirim; Teknosacell (Türk Telekom); de

Transfer Plus 35 tarifesi;

35GB

Her yöne 1500 DK

1500 SMS

Sınırsız WhatsApp (Mesajlaşmada geçerli)

85₺

Veyahut Turkcell de;

Platinum Black 85

platinum-black-85_279x209.jpg

Tarifesini tercih edebilirim.

Tabii bir limitsiz yani sınırsız tarife kadar olamazlar ama idare edeceğiz artık, en kötü ihtimalle arada bir de ek paket alırız olur biter.

Türk Telekom'un kendisini tercih etmek istemiyorum çünkü Prime ve Selfy tarifelerine fena zam getirdi ve de Prime dan Sınırsız Sosyal Medya'yı kaldırdı. Vodafone'un ise internet hızı berbat ama şuan sınırsız olduğu için idare ediyorum, Limitsiz Redli den şutlanmam halin de, uzun yıllar Vodafone (Telsim) kullanacağımı düşünmüyorum.

Geri
Yukarı