Hangi tarifeyi/operatörü kullanıyorsunuz?

Pass paketleri çok cazip kılıyor Vodafone'u.
Özellikle Vodafone oturduğun yerde iyi çekiyor ise.
Not: Ücretsiz Vodafone TV Red paketini geçen yılki Red tarifemle almıştım. 1 Nisan'da yenileyeceğim paketi bu Red tarifemdeki hakkımla.

İşte benim kullandığım Vodafone tarifesi.

Screenshot_2021-08-12-08-20-01-205_com.vodafone.selfservis.jpg

IMG_20210812_082220.jpg

IMG_20210812_082440.jpg

Türk Telekom
1000dk.
1000SMS.
4 GB internet 23 TL.

18 yaşın altındayım ve bana bu tarife yetiyor ve aynı zamanda hattım babama ait. Yine de teşekkürler. Zaten çark ile ortalama 25 GB'a tamamlıyorum.
Türk telekom'da selfy yeni sosyal tarifesi var ve en iyi tarife diyebilirim, fiyatı 63 tl.

40 gb internet, 750 dk, 750 sms + sınırsız youtube, instagram, twitter, facebook.

Türk Telekom'da selfy yeni sosyal tarifesi var ve en iyi tarife diyebilirim, fiyatı 63 TL.

40 GB internet, 750 dk, 750 SMS + sınırsız YouTube, Instagram, Twitter, Facebook.

Kusura bakmayın da internetim az gibi gözüküyor olabilir ama Vodafone Pass olayı var.
Hem de daha fazla uygulama sınırsız. Ayrıca bir tek YouTube yok senin saydığın uygulamalarda benim pakette sınırsız olarak.

Ek olarak şunu söylemek istiyorum senin önerdiğin tarife bana az gelir artık. Çünkü ben sınırsız olayına feci şekilde alıştım. Bir daha da bırakmam. Ayrıca Dk hakkım hem daha fazla hem de Vodafone ülkelerini de bu 2000 Dk ile arayabiliyorum Vodafone ve sabit hatlar sınırsız da hem. 250 SMS de unutmamak gerek .Kim bu hakları bırakıp gider. Yine de teşekkürler. Fiyatı da uygun vergisiz 76 TL vergiler Dahil oldu mu da 81 TL

İçeriğinde tarifeye dahil ücretsiz ek paketler ile internet olarak şunlar var: 19 GB internet ile Sınırsız WhatsApp, Facebook Messenger, Bip, Signal, Telegram, Yaay, Instagram, Twitter, Facebook, Spotify, Fenomen+, Number One, Karnaval, PowerApp radyoları.

Yeni konular

Geri
Yukarı