Hangi PlayStation 3 alınmalı?

alisaid99

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX4070
İntel İ7 12650H
8*2 Samsung Ram
1 TB Samsung NVMe SSD
Razer DeathAdder V2 Pro
Razer BlackShark V2 Pro
Razer Gigantus V2
DualSense
PlayStation 3 almayı düşünüyorum ama modele karar veremedim hangi modeli almalıyım, neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ps3 super slim alabilirsin, ben 2 yıl kadar kullandım gayet memnun kaldım. Bide bunların 60-70 oyun paketi olanları oluyor çok iyi, korsan ama yapıcak bir şey yok.

500 GB super Slim der susarım 😄 sebebi basit en son çıkan kasa, en hatasız kasa, en yüksek depolamaya sahip kasa, kasa da kasa anlayacağın.

Duyduğum kadarıyla düz PS 3'ler geriye dönük oyunları açabiliyor ama Slim ve S.Slim'ler açamıyormuş bilginiz var mı?

PS3 Super Slim alabilirsin, ben 2 yıl kadar kullandım gayet memnun kaldım. Bir de bunların 60-70 oyun paketi olanları oluyor çok iyi, korsan ama yapacak bir şey yok.

Kırık olunca ne farklılıklar oluyor.

Duyduğum kadarıyla düz PS 3'ler geriye dönük oyunları açabiliyor ama Slim ve S.Slim'ler açamıyormuş bilginiz var mı?
CD hakkında tam fikrim yok fakat konsolu kırık kullanıp Thanos Store veya başka bir oyun mağazası yüklediğinizde PS1, PS2 oyunlarını ordan indirip oynayabilirsiniz. Bir de PS3 piyasası şuan alev alıyor uygun sayılacak fiyata bulmadığınız sürece alınmaz bence.

CD hakkında tam fikrim yok fakat konsolu kırık kullanıp Thanos Store veya başka bir oyun mağazası yüklediğinizde PS1, PS2 oyunlarını ordan indirip oynayabilirsiniz. Bir de PS3 piyasası şuan alev alıyor uygun sayılacak fiyata bulmadığınız sürece alınmaz bence.
Bu nasıl.

Kırık olunca ne farklılıklar oluyor.
Eski kasalarında da hata oranları yüksek zaten tüm PS3'ler PS1 oyunlarını çalıştırabiliyor. PS3'ün sadece tek bir versiyonu PS2 oyunlarını oynatıyor o da phat kasa hatalı sürüm. Sarı, kırmızı, mavi ışık hataları çok yaygın o kasalarda ve işlemci nanometresi fazla olduğundan dolayı da sıkıntılı. Zaten illa eski nesil oyunları oynayacağım diyorsan bilgisayarına emülatör kurarsın.

Kırık olunca da crackli demek. Multiman gibi programlar sayesinde crackli şekilde oyun oynayabiliyorsun ama kurulumunu bilmiyorum. Piyasada alacağın PS3'lerin %90'ı bu şekilde zaten. Normalde korsan tavsiye etmem ama artık PS3 desteği de çekildi zaten.

Eski kasalarında da hata oranları yüksek zaten tüm PS3'ler PS1 oyunlarını çalıştırabiliyor. PS3'ün sadece tek bir versiyonu PS2 oyunlarını oynatıyor o da phat kasa hatalı sürüm. Sarı, kırmızı, mavi ışık hataları çok yaygın o kasalarda ve işlemci nanometresi fazla olduğundan dolayı da sıkıntılı. Zaten illa eski nesil oyunları oynayacağım diyorsan bilgisayarına emülatör kurarsın.

Kırık olunca da crackli demek. multiMAN gibi programlar sayesinde crackli şekilde oyun oynayabiliyorsun ama kurulumunu bilmiyorum. Piyasada alacağın PS3'lerin %90'ı bu şekilde zaten. Normalde korsan tavsiye etmem ama artık PS3 desteği de çekildi zaten.

Yani sonuç olarak s. Slim modelini al geç diyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı