Hangi pool tercih edilmeli?

SSVinvo

Kilopat
Daha fazla  
5 adet pool denedim. Binance gerçek değerleri vermiyor ama parayı az çok günlük yatırıyor. 2miners ortalama hashrate'i az veriyor. KuCoin 0.01 minimum çekme oranı veriyor. Yok mu şöyle adamakıllı kullandıgımız, programdakine yakın hashrate verip minimum ETH çekme limiti vermeyen bir şey? 0.01 benim kartla (GTX 1660S) anca 4 haftaya çıkar.

Son düzenleyen: Moderatör:
5 adet pool denedim. Binance gerçek değerleri vermiyor ama parayı az çok günlük yatırıyor. 2miners ortalama Hashrate'i az veriyor. KuCoin 0.01 minimum çekme oranı veriyor. Yok mu şöyle adamakıllı kullandıgımız, programdakine yakın hashrate verip minimum ETH çekme limiti vermeyen bir şey? 0.01 benim kartla (GTX 1660S) anca 4 haftaya çıkar.

Ben KuCoin kullanıyorum. Kazdığım ETH
'leri Trx'e çevirerek 0.01 limitine takılmıyorum.

Bireysel madencilik için bence ideal çözüm Nicehash. Quickminer denen olayları şaka gibi. %2 yerine %5 fee verip dünya kadar rahatlıktan yararlanıyorum açıkcası.

Minimum limit var mı dönüştürürken örneğin en minimum kazdıgım ETH'yi bile trx e çevirebilir miyim?
Varsayalım binance'a çekeceksiniz minimum çekim limiti 2 Trx.1 Trx yaklaşık 1 lira. Çekimlerde kucoin 1 Trx komisyon alıyor. Ben de onun için haftalık çekiyorum. Yani yaklaşık 1 lira masrafı oluyor.

+ Herhangi bir minimum ETH istiyor mu senden Trx'e dönüştürmek için veya ücret?

Zaten ETH'yi KuCoin'den neden çekmeye çalışıyorsun. Arkadaşın dediği gibi trx çevir Binance TR'ye çek 1 trx karşılığında. 1 trx bile alabilirsin ETH ile bizzat denedim. Trx/eth işlem çiftinden direk çevirme yapabilirsin.

Anladım hocam peki ETH değeriyle çevirdiğin trx aynı değere mi sahip? Örneğin 2 dolarlık ETH kazmışsın trx e çevirince de 2 dolarlık mı çeviriyor?

Geri
Yukarı