Hangi pool tercih edilmeli?

Bakayım AIDA64 gösteriyor mu :)

16414984247486347777363062347326.jpg

Teamredminer tmem olan yerden gösteriyor. NVIDIA da teamredminer çalışıyorsa deneyebilirsin.
Edit: Nvidia da team red miner çalışmıyormuş.

Son düzenleme:
Onu nereden öğreneceğim hocam? Belleği Hynix ekran kartının.( AIDA64 ile bakılıyor galiba bakacağım)
Hocam bir de kocoin pooldaki ayarları söyler misiniz? Pool kısmını kopyaladım yapıştıracagım yeri biliyorum da cüzdan kısmına kullanıcı adımı mı gireceğim?

KuCoin'le ilgili YouTube'ta rehberim var ararsan başka sonuç olmaması lazım zaten YouTube'ta. Evet kullanıcı adı kullanacaksın.
Eki Görüntüle 1262857

Eki Görüntüle 1262857

Teamredminer tmem olan yerden gösteriyor. NVIDIA da teamredminer çalışıyorsa deneyebilirsin.

Team red miner AMD'ye özel.

Bellek sıcaklığını nereden öğrenebilirim ki AIDA64 indirdim de bir dünya bir şey var burada.

Mrb arkadaşlar, GPU madencilik yapacağım için bilgisayara yani USB'ye Hive OS kurdum Binance poole ayarladım. Geriye ekran kartı almak kaldı. 9000 liraya RX580 8 GB alsam sizce pahalı mı?

Mrb arkadaşlar, GPU madencilik yapacağım için bilgisayara yani USB'ye Hive OS kurdum Binance poole ayarladım. Geriye ekran kartı almak kaldı. 9000 liraya RX580 8 GB alsam sizce pahalı mı?
Elektriği hesaba katmadım. 24 saat tam kapasite çalışırsa yaklaşık 11 12 ayda parasını çıkarıyor.
Ben kartımı aldığımda 1800 lira civarıydı.

Elektriği hesaba katarsan amorti süresi uzayabilir. Yeni gelen elektrik zamları sonrası durum nasıl olur? Orası da ayrı bir konu. İnşallah zarar etmezsin. Şimdiden hayırlı olsun.
Watsapta biriyle konuştum. Elinde Gainward rx 580 8gb 0 kutulu cihazı 575 dolara yani 8000₺ ye satıyor. Sizce alınır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı