Hangi pool tercih edilmeli?

Zaten dönüştürmelerin amacıda o. İşlem ücreti alır çeviri yaparken geri kalanı da değerince çevirir. Ne kadar işlem ücreti alıyor bilmiyorum.

ETH'yi göndermek istesen gönderi ücreti daha masraflı olur. O nedenle dönüştürme en mantıklısı. Nanoya çevirerek de Binance'a çekebilirsin ama TR Binance'ta nano coin mevcut değil. Trx gönderi için en kolay yol.

Anladım her gün lira vermektense dediğin gibi haftalık 1 lira vermek çekim ücretine makul :)
Anladım her gün lira vermektense dediğin gibi haftalık 1 lira vermek çekim ücretine makul :)
Bende 1660S var. Sabit 30.5 31.5 arası kazıyor sıcaklık 49-53 derece arası fanlar dereceye göre 45 50 hızda dönüyor normal mi?

Son düzenleme:

Bende 1660S var. Sabit 30.5 31.5 arası kazıyor sıcaklık 49-53 derece arası fanlar dereceye göre 45 50 hızda dönüyor normal mi?
Bende rx5500xt 8gb var 28 mh ile kazıyor. Minimum fan hızını yüzde 60a ayarladım. 55 derece de çalışıyor. Bellek sıcakkığı da 70 derecede çalışıyor. Bu ayarla.
Bellek sıcaklığınız kaç derecede çalışıyor?

Bende RX 5500 XT 8 GB var 28 mh ile kazıyor. Minimum fan hızını yüzde 60a ayarladım. 55 derece de çalışıyor. Bellek sıcakkığı da 70 derecede çalışıyor. Bu ayarla.
Bellek sıcaklığınız kaç derecede çalışıyor?

Onu nereden öğreneceğim hocam? Belleği Hynix ekran kartının.( AIDA64 ile bakılıyor galiba bakacağım)
Hocam bir de kocoin pooldaki ayarları söyler misiniz? Pool kısmını kopyaladım yapıştıracagım yeri biliyorum da cüzdan kısmına kullanıcı adımı mı gireceğim?

Son düzenleme:
Onu nereden öğreneceğim hocam? Belleği Hynix ekran kartının.

Onu nereden öğreneceğim hocam? Belleği Hynix ekran kartının.
Hocam bir de kocoin pooldaki ayarları söyler misiniz? Pool kısmını kopyaladım yapıştıracagım yeri biliyorum da cüzdan kısmına kullanıcı adımı mı gireceğim?

1641497980205_Screenshot_20220106-223706.jpg

Hive OS kullanıyorsan buradan. Windows kullanıyorsan bilmiyorum.
Binace'deki gibi kullanıcı KuCoin kullanıcı adı.

Yeni konular

Geri
Yukarı