Hangi R9 270X modeli ?

Alperen YAVUZ

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar başlıkta ki gibi R9 270X modellerinden hangi marka daha iyi, daha performanslı, online oyunlarda daha çok FPS veren ekran kartı markası nedir R9 270X modellerinden?

Edit: Bence Sapphire 270X TOXİC ve Asus R9 270X... Modellerinden hangisi ya da hangi R9 270X Markası daha iyidir ?

Ya ikiside aynı performans verir fark etmen imkansız boşuna kafanı yorma Recep abimizin Sapphire önermemsinden bence git Asus al bişeycik olmaz .

R9 270x Toxic bakır boru kullanıyor diye biliyorum.
R9 270X S.TOXİC. 5:59 dikkat.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
R9 270X Asus
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Öyle bir dedikodu var. Ne kadar doğru bilinmez. İnternette yanlış bilgi çok çabuk yayılır. :) Biraz araştırdım bunu ama Asus tarafından açıklanan ne bir hata var nede toplatılan bir hatalı üretim kartı. Bence sorun yok Asus R9 serisinde.

Benim o sürede gördüğüm kadarı ile sapphire modelinde de soğutma boruları kullanılıyor gibi gördüm.
R9 270x Toxic bakır boru kullanıyor diye biliyorum.
R9 270X S.TOXİC. 5:59 dikkat.
R9 270X Asus
Öyle bir dedikodu var. Ne kadar doğru bilinmez. İnternette yanlış bilgi çok çabuk yayılır. :) Biraz araştırdım bunu ama Asus tarafından açıklanan ne bir hata var nede toplatılan bir hatalı üretim kartı. Bence sorun yok Asus R9 serisinde.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı