Hangi RX 570 modeli alınmalı?

qokhandd

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Biliyorsunuz Black Friday geldi çattı. Ben de bilgisayar toplamayı düşünüyorum ve olabildiğince araştırma yapıyorum. RX 570 tabanlı bir sistem kurmayı düşünüyorum ama ekran kartının modelleri arasındaki fiyat farkları anlayamayacağım şekilde garip. Neden birisinin VRAM'i 4GB iken 8GB VRAM'lik versiyonundan daha pahalı? MSI modelleri arasında sadece bir ''X'' fark var ama fiyat farkı 1739,36 TL. Kartlar aynı iken ne gibi özellikler bu fiyat farkını belirliyor? Yardımcı olursanız sevinirim. (Fiyatlar Vatan Bilgisayar'dan alınmıştır.)

gaming4gb.PNG
gaminx4gb.PNG
gamin8gb.PNG

Rx 570 8 gb işleyebilecek güçte bi ekran kartı değil 4 gb al. Benim düşünceme göre de hepsiburada da şu an 1100 e satıyor nitro modeli oldukça kaliteli

Merhaba arkadaşlar,

Biliyorsunuz Black Friday geldi çattı. Ben de bilgisayar toplamayı düşünüyorum ve olabildiğince araştırma yapıyorum. RX 570 tabanlı bir sistem kurmayı düşünüyorum ama ekran kartının modelleri arasındaki fiyat farkları anlayamayacağım şekilde garip. Neden birisinin VRAM'i 4GB iken 8GB VRAM'lik versiyonundan daha pahalı? MSI modelleri arasında sadece bir ''X'' fark var ama fiyat farkı 1739,36 TL. Kartlar aynı iken ne gibi özellikler bu fiyat farkını belirliyor? Yardımcı olursanız sevinirim. (Fiyatlar Vatan Bilgisayar'dan alınmıştır.)

Eki Görüntüle 345555Eki Görüntüle 345557Eki Görüntüle 345558
Rx 570 Gaming 4G alınabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı