Hangi telefon ekran gözü daha az yorar?

IPS ekran benim gözümü rahatlatıyor. Şu anda kullandığım modelde P-OLED ekran mevcut, neredeyse 4 yıldır kullanıyorum. Ancak IPS ekranlı eski telefonumu biraz kullandığımda gözüm rahatlıyordu resmen.

Ekranın panel tipi tek başına bir etmen değil, burada panelin kalitesi, cihazın yazılımı kaynaklı renk ayarları ve kullanılan mavi ışık filtresi gibi teknolojilerde önemli. 3500TL bütçeyle düzgün AMOLED ekranlı bir cep telefonu bulmak imkansız.

Ekranın panel tipi tek başına bir etmen değil, burada panelin kalitesi, cihazın yazılımı kaynaklı renk ayarları ve kullanılan mavi ışık filtresi gibi teknolojilerde önemli. 3500TL bütçeyle düzgün AMOLED ekranlı bir cep telefonu bulmak imkansız.
IPS ekran benim gözümü mahvediyordu ve şuan AMOLED kullanıyorum sıkıntı kalmadı.
Ekran parlaklığını gözüne göre ayarla en kısıkta yada en parlakta olmasın
Gözünde problem varsa her ekran gözünü yorar. Mavi ekran filtresi gibi şeyler kullanabilirsin.
Vatan, Teknosa yada mediamarktan 2.800 TL altı hangi telefonu alabilirim? Sar değeri düşük, parmak izi okuyucusu arkada. Olan ve mümkünse biraz küçük olan ve gözümü az yoracak bı telefon.
Biraz acildir yarın alacağım. Hızlı cevap verirseniz sevinirim.

Vatan, Teknosa'ya da mediamarktan 2.800 TL altı hangi telefonu alabilirim? Sar değeri düşük, parmak izi okuyucusu arkada. Olan ve mümkünse biraz küçük olan ve gözümü az yoracak bir telefon.
Biraz acildir yarın alacağım. Hızlı cevap verirseniz sevinirim.

Vatana gidip kendin bakman daha faydalı, genellikle mağazalarda fiyatlar gereksiz yüksek olduğu için o bütçe ile ancak Redmi 9C alınır.

Vatana gidip kendin bakman daha faydalı, genellikle mağazalarda fiyatlar gereksiz yüksek olduğu için o bütçe ile ancak Redmi 9C alınır.
Peki değer mi
General Mobile felanda var
9c ile ilgili pek olumlu yorum yok

Geri
Yukarı