Hangi telefon markasını kullanıyorsunuz?

Hangi telefon markasını kullanıyorsunuz?

• Apple

Oy: 40 23,3%
  • Samsung

Oy: 52 30,2%
  • HTC

Oy: 2 1,2%
  • Sony

Oy: 7 4,1%
  • LG

Oy: 12 7,0%
  • Huawei

Oy: 12 7,0%
  • OnePlus

Oy: 2 1,2%
  • General Mobile

Oy: 9 5,2%
  • Xiaomi

Oy: 16 9,3%
  • Diğer

Oy: 20 11,6%

• Oy verenlerin toplamı
    172
Ben buraya da ilanı koydum elimdeki telefonu satıyorum. Neredeyse 1 haftadır tertemiz kutusunda muhafaza ediyorum. İnşallah alıcı bulurum. Alana zaten fazlasıyla vereceğim her şeyini.
İnşallah aldığınız telefonda bir arıza çıkmaz ve beklentilerinizi karşılar. Elektronik işi biraz da şans işte :)

Hocam bende aynısı var yeminle. Telefon etrafımdakileri bana çekmeye yetiyor.
Güzel telefon idare ediyor. Bu arada bir şey soracağım. Ben telefonu koydum masaya gelip baktığımda yazılım sihirbazına hoş geldiniz dedi, sonra baktım sıfırlanmış. Sorun yok ama "Arka Kamera" çalışmamaya başladı. Nedenini bilmiyorum. Sizce nedir?

Güzel telefon idare ediyor. Bu arada bir şey soracağım. Ben telefonu koydum masaya gelip baktığımda yazılım sihirbazına hoş geldiniz dedi, sonra baktım sıfırlanmış. Sorun yok ama "Arka Kamera" çalışmamaya başladı. Nedenini bilmiyorum. Sizce nedir?
Telefonu yeniden başlatmayı denediniz mi? Olmadı yazılımı yeniden yüklemeyi deneyin. Sürümünüz güncel olmasını tavsiye ederim birde.

5 yıl kadar Motorola Razr kullandım ondan sonra Motorola G4 Plus'a geçtim. Yaklaşık bir yıldır kullanıyorum. 900 TL için ideal bir telefon ama yakın zamanda bir tık daha üst seviye bir modele geçmeyi düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı