Hangi Ülkede Yaşamak İsterdiniz?

Havası devamlı boğuk, kapalı ve yağmurlu bir Avrupa ülkesinde yaşamak isterdim. İngiltere olabilir. Ve tabi malum refah seviyesi gibi konulardan dolayı da.

Kullanıcı adından ve profil resminden nasıl biri olduğun anlaşılıyor aslında.
Teveccühün, adımı hak etmeye çalışıyorum.

Yıllardır forumda Osmanlıcılık ve İslamiyet üstünden milletle kavga edip de hangi ülkelerde yaşamak istersiniz konulu mesajlarda gavur ülkelerini sayanlardan bahsediyorum. Herkesin "bu kadar basit bir göndermeyi" algılayabileceğini varsayarak hata yapmışım. :D

Hollanda, katı kuralları ve uzun süren evrak işleri olmasa Japonya derdim.

Hollanda. Tam yaşamalık ülke.

Finlandiya sanıldığı kadar güzel ülke değil aslında. En depresif ülkelerden biri diye biliyorum. Ayrıca kadın cinayetleri de fazlaca yüksek. Ve de alkol tüketimi üst safhalarda. En mutlu ülkelerden "olmasının" sebebi de mutsuzların kendini öldürmesi/ymiş.
Ben İsviçre veya Danimarka derdim, nedense diğer İskandinav ülkelerine karşı farklı bir tutumum var. Özellikle İsveç.

ABD. Hollywood'a gitmek için.

İsviçre , İngiltere veya Amerika Birleşik Devletleri.

Suudi Arabistan, Medine'de yaşamak isterdim.

Yaşam koşulları iyi olan bir adada tek başıma yaşamak isterdim.

Sonunda dini inancına uygun bir yerde yaşamak isteyen biri. :D Duygulandım, forumda ilk olabilir bu.

Türkiye'de Müslüman biri yaşayamaz mı ?

Söylediğim şeyden bu sonucu çıkarmayı nasıl başardın bilmiyorum ama enteresan bir durum cidden. :D

Kullanıcı adından ve profil resminden nasıl biri olduğun anlaşılıyor aslında.

Havası devamlı boğuk, kapalı ve yağmurlu bir Avrupa ülkesinde yaşamak isterdim. İngiltere olabilir. Ve tabi malum refah seviyesi gibi konulardan dolayı da.

Teveccühün, adımı hak etmeye çalışıyorum.

Yıllardır forumda Osmanlıcılık ve İslamiyet üstünden milletle kavga edip de hangi ülkelerde yaşamak istersiniz konulu mesajlarda gavur ülkelerini sayanlardan bahsediyorum. Herkesin "bu kadar basit bir göndermeyi" algılayabileceğini varsayarak hata yapmışım. :D

Öyle bir hava sıkıcı olur.

Hocam aksine bende bir huzur, mutluluk sebebi oluyor böyle havalar. Nedenini bilemiyorum ama mesela o tarz videolar seyrediyorum, kendimi çok iyi hissettiriyor bana.
Konuyu topluca hortlattık :D

Geri
Yukarı