Hangi Ülkede Yaşamak İsterdiniz?

Evet Technopat sakinleri, eğer size bir fırsat verilmiş olsaydı ve herhangi bir ülkede yaşamanız için tüm koşullar sağlansaydı seçiminizi hangi ülkeden yana kullanırdınız?

Amerika birleşik devletleri. Çocukluğumdan beri hep hayal ettim orayı. Her şey var orada inanılmaz güzel bir ülke.

İstersen dinini Danimarka'da da yaşayabilirsin.
Hep diyorum, forumdaki üyelerin yazılan şeyleri anlayabilme kabiliyetleri her geçen gün daha da azalıyor. :D Bak ilk anlayamama kısmından sonra cevap olarak 2. ve 3. mesajlarda ne yazmışım?

Söylediğim şeyden bu sonucu çıkarmayı nasıl başardın bilmiyorum ama enteresan bir durum cidden.

Yıllardır forumda Osmanlıcılık ve İslamiyet üstünden milletle kavga edip de hangi ülkelerde yaşamak istersiniz konulu mesajlarda gavur ülkelerini sayanlardan bahsediyorum. Herkesin "bu kadar basit bir göndermeyi" algılayabileceğini varsayarak hata yapmışım.

Hadi ilkinde anlayamıyor, açıklaması yapılıyor ve hâlâ karşıdaki anlayamıyorsa onunla ilgili çok şeyi sorgular sonra da göz artı et butonuna basarım ki bir daha zaman kaybı olmasın benim için. İnsan yazmadan önce tekrar bir döner mesaja bakar. Orada Türkiye'de yaşamayın mı demişim yoksa forumda ilk defa Müslüman birisi Avrupa/Amerika ülkesini değil de inandığı dinin hakim olduğu bir ülke yazdı mı demek istemişim?

Yok, kafa almayınca böyle saçmalanıyor işte. Arkadaşlar, sizlere daha önce öğretmemiş olabilirler ama okuduğunuz bir şeyi anlamanız için kullanmanız gereken organ omuzlarınızın üstünde duruyor. Başka bir organla yapmıyoruz anlama işini, haberiniz olsun.

Son düzenleme:
Finlandiya'da küçük yaştan o harika eğitim sistemlerine dahil olmak isterdim insan gibi bir yaşam sürerdik ne yapalım bizimde kaderde bu varmış

Yeni konular

Geri
Yukarı