Hangi Windows 7 daha hızlı?

Dosya Ekleri

• w7.PNG
    w7.PNG
    187,4 KB · Görüntüleme: 20
SSD var HDD bozuldu zaten HDD yavaş çalışır SL vardı sonra Enterprise'ye geçtim şimdi yinemi SL geçeyim 7'ye mi?

Windows 8.1 SL öneriyorum. Eğer Valorant vs oyunlar oynamıyorsan Windows 10 2016 LTSB kurup optimizer ile optimize edebilirsin. Bunu çöp bir laptopu canlandırmak için denemiştim, SSD de olunca cihaz ayağa kalktı.

Windows 8.1 SL öneriyorum. Eğer Valorant vs oyunlar oynamıyorsan Windows 10 2016 LTSB kurup optimizer ile optimize edebilirsin. Bunu çöp bir laptopu canlandırmak için denemiştim, SSD de olunca cihaz ayağa kalktı.

Kanka bunların hepsini denedim ama Windows 10 istemiyorum 8.1 de sıkıcı yani 7 istiyorum ama soruma tam cevap alamadım bak 7 ISO bekliyor kuruyummu.

Bir de bu lazım bana hangi sürüm biliyor musun?

Dosya Ekleri

• w7.PNG
    w7.PNG
    187,4 KB · Görüntüleme: 10
  • güzel.PNG
    güzel.PNG
    5,6 KB · Görüntüleme: 9
Kanka bunların hepsini denedim ama Windows 10 istemiyorum 8.1 de sıkıcı yani 7 istiyorum ama soruma tam cevap alamadım bak 7 ISO bekliyor kuruyummu.

Bir de bu lazım bana hangi sürüm biliyor musun?
Starter 32 bit ve çoğu özellikten yoksun. (Duvar kağıdı değişikliği bile yok). İstediğin görselleştirmeye gelirsek de bildiğim kadarıyla (gelişmiş sistem ayarları) performans bölümünü ellemezsen saydamlık efektleri açık kaldığı sürece tüm windows 7 sürümlerinde öyle gözükür. Home Basic x64 kur geç.

Yeni konular

Geri
Yukarı