Hangi Windows 8.1 sürümü daha iyi?

2022'ye girdik hala W7 deniyor ya. Nefret ediyorum şu işletim sisteminden. Sistemin kötüyse W8.1'i modifiye ederek W7'den daha hafif ve hızlı yapabiliyorsun.

2022'ye girdik hala W7 deniyor ya. Nefret ediyorum şu işletim sisteminden. Sistemin kötüyse W8.1'i modifiye ederek W7'den daha hafif ve hızlı yapabiliyorsun.

Beyefendiye bay nefret ediyormuş sistemden. Windows 7 en az 3-5 sene daha forumlar da yazılır konuşulur. Windows 7 yazanları şimdiden teker teker engelleyin bence.

Hocam Allah aşkına 2 GB RAM isteyen oyunlar nasıl Windows 7 desteklemez.

Hocam konuyu hortlatıyorum özürdilerim bende Win 8.1'den Windows 7'ye geçmek istiyorum hafif olsun RAM kullanımı az olsun arayüz o kadar iyi olmasa da olur hangi sürümü önerirsin hocam.

Sağ olun hocam bir de sizce Win 8.1'den 7'ye geçilmelimi.

Bilgisayar çok kötüyse Windows 8.1'de çok kasıyorsa Windows 7'de kasacaktır. Bence bana göre bir alt tarafa geçmenin bir anlamı yok. Windows 8.1 şu an stabil, gayet hafif, performanslı işletim sistemi. Ama Ocak ayında Windows tarafından desteği kesilecek. O yüzden donanım yükseltmesi yapıp Windows 10'a geçmenizi öneririm.

Bilgisayar çok kötüyse Windows 8.1'de çok kasıyorsa Windows 7'de kasacaktır. Bence bana göre bir alt tarafa geçmenin bir anlamı yok. Windows 8.1 şu an stabil, gayet hafif, performanslı işletim sistemi. Ama ocak ayında Windows tarafından desteği kesilecek. O yüzden donanım yükseltmesi yapıp Windows 10'a geçmenizi öneririm.

Tamam hocam sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı