Oyun için hangi 8.1 sürümü daha iyi olur?

Ben noktayı koyayım.

Bütün sürümlerini kullandım. En hafifi Bing ile Windows 8.1 sürümü. Birçok sitede ISO'su var. İndustry Pro sürümü ise öğrenciler için çıkarılmıştı ücretsiz key falan vermişlerdi hatta Lite sistem gibi bir şey gereksiz hiçbir şey yok sistem de çok sade ve akıcı. Single Language sürümü de çok hızlıdır bunun da farkı sadece tek dil içeriyor olması. Windows 10'da bile Single Language kullanırım mesela Pro sürümüne göre ciddi derece de hız farkı var sadece dil farkı yok bana göre.
Ben şuan İndustry Pro sürümünü kullanıyorum. Güncellemeleri yapayım mı? Yoksa güncelleme yaparsam performansı etkiler mi?
Ben noktayı koyayım.

Bütün sürümlerini kullandım. En hafifi Bing ile Windows 8.1 sürümü. Birçok sitede ISO'su var. İndustry Pro sürümü ise öğrenciler için çıkarılmıştı ücretsiz key falan vermişlerdi hatta Lite sistem gibi bir şey gereksiz hiçbir şey yok sistem de çok sade ve akıcı. Single Language sürümü de çok hızlıdır bunun da farkı sadece tek dil içeriyor olması. Windows 10'da bile Single Language kullanırım mesela Pro sürümüne göre ciddi derece de hız farkı var sadece dil farkı yok bana göre.
Yani şu aygıt güncellemeleri dışında birşey yapayım mı kalite veya diğer isteğe bağlı güncelleştirmeler gibi?

Son düzenleme:
Ben şu an industry Pro sürümünü kullanıyorum. Güncellemeleri yapayım mı? Yoksa güncelleme yaparsam performansı etkiler mi?

Yani şu aygıt güncellemeleri dışında bir şey yapayım mı kalite veya diğer isteğe bağlı güncelleştirmeler gibi?

Güncelleme yapma derim bence güzel güzel çalışıyorsa gerek yok zaten hepsi telemetri falan sistem için gerekli şeyler değil.

Geri
Yukarı