Hard diski söküldükten sonra açılmıyor

Boss.exe

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Biraz önce ASUS X542UR laptopumu içindeki HDD'yi almak için üst klavyeyi söktüm. HDD çıkardım SSD'yi taktığımda. Flex'leri taktığımda bilgisayar açılmadı şarja taktığımda da şarj almadığını gördüm bu konu hakkında bilgisi olan varsa rica ediyorum yardımcı olsun.

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Biraz önce ASUS X542UR laptopumu içindeki HDD'yi almak için üst klavyeyi söktüm. HDD çıkardım SSD'yi taktığımda. Flex'leri taktığımda bilgisayar açılmadı şarja taktığımda da şarj almadığını gördüm bu konu hakkında bilgisi olan varsa rica ediyorum yardımcı olsun.
Hocam bağlantılar tam olmamış olabilir mi?

Demek ki PC tepki vermiyor içini tekrar aç bak şarj almaması normal olabilir bataryayı çıkarıp tekrar tak.

Demek ki PC tepki vermiyor içini tekrar aç bak şarj almaması normal olabilir bataryayı çıkarıp tekrar tak.

Denedim çıkarılabilir tüm parçaları çıkardım en azından güç ışını görebilmek için fakat nafile hiçbirini göremedim.

Statik elektriklenme olabilir, emin değilim.

Bende ondan şüpheliyim ama neredeyse anakarta temas bile etmedim bir de sinir bozucu nokta kendi şahsi bilgisayarım gözüm kapalı söker takarım sadece üst kapağı açmışen böyle bir durum olması açıkçası sinirimi bozdu hocam.

Geri
Yukarı