Harddisk SSD olarak değiştirilmeli mi?

Yusuf Erens

Decapat
Daha fazla  
Unity 3D ve Adobe Photoshop kullanacağım, kesinlikle sorunsuz çalışsın istiyorum, laptopun diğer özelliklerini fazlasıyla yükselttim, laptopta SSD yok ama 500GB HDD kullanıyorum ve sistem ile beraber toplam 1 terabayt depolama alanı var (oyun falan oynamayacağım). Sizce yeterli mi? SSD olsa çok fazla şey değişir mi? 1 terabayt depolama alanı yeterli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Unity 3D ve Adobe Photoshop kullanacağım, kesinlikle sorunsuz çalışsın istiyorum, laptopun diğer özelliklerini fazlasıyla yükselttim, laptopta SSD yok ama 500GB HDD kullanıyorum ve sistem ile beraber toplam 1 terabayt depolama alanı var (oyun falan oynamayacağım). Sizce yeterli mi? SSD olsa çok fazla şey değişir mi? 1 terabayt depolama alanı yeterli mi?

Render alırken SSD fark eder.

SSD bilgisayarın hızlanması konusunda çok şeye etki eder. Photoshop tarzı programlarda yapılan işlemin önbelleğe alınma ve kaydedilme sürelerini çok kısaltacaktır. Ayrıca bilgisayar için genel bir yükseltmedir ve her yerde işinize yarar. Ben olsam değiştirirdim.

Geri
Yukarı