Hardline 980gr protein tozu alınır mı?

emir.sp34

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 12400F RTX4060 VENTUS 8GB H610M-G 32GB RAM 650W ZALMAN COOLER MASTER 240ML SIVI SOĞUTUCU
1 sene 4 aydır vücüt geliştirmekteyim estetik sayılacak bir formum var ve artık supplament kullanmaya başlamam gerektiğini düşünüyorum.
Başlıktaki marka hakkında ne düşünüyorsunuz, alınır mı? (Güvenli ve katkı maddesi olmayan güvenilir markalar önerirseniz sevinirim)

Alinir, yerli marka olsada bu fiyatlara yansımıyor. Ben bu markayı kullanıyorum;

Son düzenleme:
Ufak farklar var, ben kendim kullandığım için Scitec olanı öneririm.
Genetiksel olarak yan etki yapmaz değil mi? Yani günlük protein ihtiyacını karşılamak dışında bir etkisini görmek istemiyorum sadece biraz daha sağlam beslenip kütle koymak istiyorum aynı şekilde fit kalıp yağlanmadan. (yarın alacağım için kafamda soru işareti kalmasını istemiyorum)

Genetiksel olarak yan etki yapmaz değil mi? Yani günlük protein ihtiyacını karşılamak dışında bir etkisini görmek istemiyorum sadece biraz daha sağlam beslenip kütle koymak istiyorum aynı şekilde fit kalıp yağlanmadan. (yarın alacağım için kafamda soru işareti kalmasını istemiyorum)
Protein dışında bir besin değeri olmadığı için kullanma talimatlarina uygun kullandığın sürece bir sorun olmaz. İsolate degilde normal olanlardan alsaydin kilo yapabilirdi, yapiyorda :D

Protein dışında bir besin değeri olmadığı için kullanma talimatlarina uygun kullandığın sürece bir sorun olmaz. İsolate degilde normal olanlardan alsaydin kilo yapabilirdi, yapiyorda :D

İsolate değil Hardline düşünüyorum güvenli olduğu konusunda çok olumlu yorum olduğu için ama ne sıklıkla ve nasıl kullanacağımı bilmiyorum daha önce kullanmadığım için.

Geri
Yukarı