Harici Ethernet kartı önerisi

BGaddare

Hectopat
Merhaba, bugün 1000MBPS'ye geçtim. Elimde eski anakarta sahip bir PC var maalesef 1000MBPS desteklemiyor. Harici Ethernet kartları ile 1000MBPS alabilir miyim? Eğer alabilirsem hangi Ethernet kartını almalıyım? Teşekkürler.

Peki, bu anakartta hangi slota takabilirim? Teşekkürler tekrardan.
Hocam sana şöyle bir şey lazım:

TP-Link olan iyidir fakat USB Type-C, USB Type A dönüştürücü ile kullanman lazım anakartında Type-C girişi olmadığı için. Diğer marka ise direkt USB-A. Markayı ilk defa gördüm ama alıp test edip olmadı iade de edebilirsin.

Ekleme: Anakartında USB 3.0 portu yok. Gbps alman adaptörlerle de pek mümkün görünmüyor.

TP-Link olan iyidir fakat USB Type-C, USB Type A dönüştürücü ile kullanman lazım anakartında Type-C girişi olmadığı için. Diğer marka ise direkt USB-A. Markayı ilk defa gördüm ama alıp test edip olmadı iade de edebilirsin.

Ekleme: Anakartında USB 3.0 portu yok. Gbps alman adaptörlerle de pek mümkün görünmüyor.
Teşekkür Ederim.

TP-Link olan iyidir fakat USB Type-C, USB Type-A dönüştürücü ile kullanman lazım anakartında Type-C girişi olmadığı için. Diğer marka ise direkt USB-a. Markayı ilk defa gördüm ama alıp test edip olmadı iade de edebilirsin.

Üstte olan yine donustucu ile kullanacagından tam performansını verecegini sanmıyorum. Keza altta attıgın markasız, fason mal.

Yabancı forumlarda en cok onerilen bu, lakin bu da o kadar iyi degil. 80-90 civarını 400-450'ye cıkarıyormus.

Geri
Yukarı