Harici harddiski sistem görmüyor

Evet fotoğraflar falan, yedeği var aslında çok sorun değil sadece kurtarmaya çalışıyorum.
HDD marka/model nedir?
Dönüştürücü üzerinde bilgi LED'leri yanıyor mu?
HDD'yi kutusundan çıkartın ve HDD takılı olan SATA noktasına takınız, eğer BIOS üzerinde görüküyor ise dönüştürücü USB'yi değiştirin. Genelde dönüştürücü de sıkıntılar olabiliyor ancak 10 yıllık ise iyi dayanmış.

HDD marka/model nedir?
Dönüştürücü üzerinde bilgi LED'leri yanıyor mu?
HDD'yi kutusundan çıkartın ve HDD takılı olan SATA noktasına takınız, eğer BIOS üzerinde görüküyor ise dönüştürücü USB'yi değiştirin. Genelde dönüştürücü de sıkıntılar olabiliyor ancak 10 yıllık ise iyi dayanmış.
Markası fujitsu 2.5'' ; ledler sürekli kırmızı yanıp sönüyor önceden yeşil yanardı; biostada görünmüyor.
Sağ tık -> Özellikler menüsüne erişim sağlayabilir musunuz?
Sağ tıklayınca bir süre bekletiyor sonra parametreler hatalı uyarısını alıyorum.

Markası fujitsu 2.5'' ; ledler sürekli kırmızı yanıp sönüyor önceden yeşil yanardı; biostada görünmüyor.

Sağ tıklayınca bir süre bekletiyor sonra parametreler hatalı uyarısını alıyorum.
HDD'nin ölüm saatini yazınız. HDD'yi kutusundan çıkartıp denediğiniz zaman sorun aynı olur ise başka işleme gerek yok, HDD ölüdür.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı