Harry Potter evreni

Kitaplarını da filmlerini de onlarca kez bitirmişimdir. Kitaplardaki her detayın filmlerde bulunmaması beklenen fakat üzücü bir durum. Kitaplardaki bütün detaylar bulunacak, özellikle duellolara ağırlık verilecek, tüm olaylar tek bir filmde bulunacak ama 24 saat sürecek deseler ilk kabul edenlerden olurdum herhalde.

Bora hocam kaç yaşındasınız? 19 yaşındayım sizce bana hitap eder mi? Daha önce LOTR, Witcher 3, ASOIAF gibi serileri okudum ve çok hoşuma gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bora hocam kaç yaşındasınız? 19 yaşındayım sizce bana hitap eder mi? Daha önce LOTR, Witcher 3, ASOIAF gibi serileri okudum ve çok hoşuma gitti.
Yaşım profilde açık aslında :D Ben de 19 yaşındayım. Şu an derslerimin yoğunluğundan dizi/film izlemeyi geçtim kitap okumaya bile vakit ayıramıyorum. Dönem arası tatilinde muhtemelen filmlerini tekrar izleyeceğim, öyle söyleyeyim. Size de hitap eder muhtemelen. LOTR kadar detaylı değil fakat yine de yeterince sürükleyici bir seri bence.

Yaşım profilde açık aslında :D Ben de 19 yaşındayım. Şu an derslerimin yoğunluğundan dizi/film izlemeyi geçtim kitap okumaya bile vakit ayıramıyorum. Dönem arası tatilinde muhtemelen filmlerini tekrar izleyeceğim, öyle söyleyeyim. Size de hitap eder muhtemelen. LOTR kadar detaylı değil fakat yine de yeterince sürükleyici bir seri bence.
Hocam bu alanda okuduğunuz sizi en derinden etkileyen kitap hangisiydi?

Hocam bu alanda okuduğunuz sizi en derinden etkileyen kitap hangisiydi?
Emin değilim. Harry Potter'dır muhtemelen, o da bu evrene olan yakınlığımdan ötürü. HP serisi içinden de galiba altıncısıydı.

Geri
Yukarı