Harry Potter serisini okuyanlar var mı ? :)

S

Sercan Yeşil

Ziyaretçi
Harry Potter serisini bitiren arkadaşlar var mı aranızda ? ( kitap olarak ) Varsa böyle sohbet filan ederdik güzel olurdu. :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Aykut Tosun

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Denizli / Merkez
Pek kitap okumam ama çok sevdiğim bir karakterdir. Tüm filmlerini sayısız kez izlemekle beraber oyunlarını da defalarca oynayıp bitirmişliğim var. :D Ama çevremde görseydim kitabı kesinlikle okurdum. :D

KS
S

Sercan Yeşil

Ziyaretçi
Ben oyunlarını hiç oynamadım. Güzel mi oynamaya değer mi ? . :D Kitaplarıda DR den almıştım. Kitabı okuduktan sonra film biraz saçma geliyor. :D

Aykut Tosun

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Denizli / Merkez
İlk oyunları bana göre oynamaya değer. Felsefe Taşı, Sırlar Odası ve Azkaban Tutsağı. Bu üçünden aldığım zevki diğerlerinden alamadım nedense. Biraz oynanış tarzı da değişti bu üçünden sonra ondan da olabilir.
Aslında kitaplarını alsam olacak baktım şimdi D&R sitesine. Üniversitede boş vaktimde çok oluyor. Bu vakti değerlendirmiş olurum. :)

KS
S

Sercan Yeşil

Ziyaretçi
Ben önce filmi izledim sonra kitabı okudum. :D Biraz cins oldu ama güzeldi. :D Al oku. :D

GunsN'Roses

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Ankara
:) Tek kelime ile muhteşemdir ilk olarak 5 yil once okudum hala da okuyorum.

Umut Byr

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Ankara
Her kitabını en az 2 defa okumuşumdur. Filmlerini izledikten sonra başladım bende okumaya ama keşke okumasaydım okuduktan sonra yıkıldım. Kendi kafamda kurguladığım ile film arasında hiçbir bağ yoktu. Kitabı olan filmlerin böyle bir sorunu oluyor.

Yeni konular

Yukarı